Зустріч випускників спеціальності «Соціальна педагогіка»

25 травня 2013, 21:38

24 травня 2013 року кафедра «Соціальної педагогіки та інформаційних технологій в освіті» організувала та успішно провела зустріч випускників спеціальності «Соціальна педагогіка».
У піднесеному настрої з приємними враженнями зустрілися випускники кафедри у стінах рідного педагогічного факультету. Сльози радості бриніли в очах вдячних випускників і дорогих викладачів.
З привітаннями до товариства звернулися директор НДІ Природничо-гуманітарного ННІ д.х.н., професор Максін В.І., декан факультету к.техн.н. Тарасенко Р.О. та завідувач кафедри «Соціальна педагогіка та інфомарційні технології в освіті» д. пед. н., професор Тверезовська Н.Т.
До вітань долучилися також студенти педагогічного факультету, які подарували присутнім чудові вокальні та хореографічні номери.
Після концерту випускники зібралися в аудиторії та мали нагоду разом з викладачами на мить поринути у спогади про чудові роки студентства. Вони відчули себе тими сповненими романтизму, цікавості, допитливості, молодими та енергійними студентами, як і колись.


Нажаль, не всі випускники мали можливість приїхати, поспілкуватися, згадати ніби таке близьке минуле... Але сподіваємося і у подальшому на таку зустріч для спілкування між випускниками, налагодження тісних відносин та зв'язків між собою та з Alma Mater.


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook