Віртуальний день відкритих дверей для майбутніх вступників технікумів, коледжів та шкіл

21 листопада 2020 року

 

        20 листопада 2020 року економічний факультет віртуально приймав майбутніх вступників технікумів і коледжів, серед яких Відокремлений підрозділ НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж», Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого, Відокремлений підрозділ НУБіП України «Ірпінський економічний коледж», Сосницький сільськогосподарський технікум, Відокремлений підрозділ НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж», Відокремлений підрозділ НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів», Рівненський коледж економіки та бізнесу, Київський коледж комп'ютерних технологій та економіки НАУ, Відокремлений підрозділ НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж», Відокремлений підрозділ НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової», Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж, Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського національного аграрного університету, Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавської державної аграрної академії. Даного заходу долучилося понад 250 учасників.

Презентував факультет декан Анатолій Діброва, який коротко розповів про історію та структуру факультету, можливості навчання, зв’язки з іншими вузами, зарубіжними партнерами, співпрацю з радою роботодавців.

 

 

Декан зупинився на особливостях формування навчальних планів, спеціальностях і спеціалізаціях, які відповідають сучасним реаліям ринку праці, наявності додаткових курсів та гуртків, виїзних практичних заняттях, що забезпечують формування майбутнього спеціаліста.

 

Cеред основних переваг навчання на факультеті є те, що навчальні плани і програми підготовки адаптовано до вимог провідних університетів США та ЄС, значна частина викладачів пройшла стажування в закордонних університетах, викладання навчальних дисциплін може проводитись англійською мовою, здійснюється практична підготовка студентів на базі передових вітчизняних та зарубіжних підприємств в країнах ЄС, на факультеті створено потужну матеріально-технічну базу, є можливість отримати подвійний диплом за програмою підготовки магістрів в НУБіП України та одному з провідних університетів ЄС.

 

Також було здійснено віртуальну екскурсію аудиторіями економічного факультету.

Завідувачі кафедр економічного факультету привітали майбутніх абітурієнтів та розповіли про переваги навчання на різних спеціальностях, організацію навчальної та наукової  діяльності, проходження виробничих практик та можливості подальшого працевлаштування.

 

 Від студентської організації факультету, відеоролик презентував студент економічного факультету 4 курсу 3 групи, Юрій Папян. У своїй доповіді він розповів про напрями роботи студентської організації та організацію дозвілля студентів факультету та університету.

 

В заключному слові декан Анатолій Дмитрович подякував гостям за візит, побажав міцного здоров’я, успіхів при здачі ЗНО та ще раз запросив до навчання на економічному факультеті НУБіП України.

 

 

 

Віталій Нагорний, Леся Воляк,

заступники декана економічного факультету 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook