Вітаємо студента 1-го року навчання ОКР «Магістр» факультету конструювання та дизайну машин і систем природокористування Івченка Олександра Олександровича з отриманням диплома ІІІ ступеня на Всеукраїнській студентській олімпіаді 2012/2013 н.р. зі спеціаль

29 квітня 2013 року

У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України №1410 від 13.12.2012 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2012/2013 навчального року» з 22  по 26 квітня 2013 року на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка проводився ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання лісового комплексу», в якому взяли участь студенти з десяти ВНЗ І-ІV рівнів акредитації з України, Росії та Білорусії.

За результатами олімпіади комісія прийняла рішення нагородити студента 1-го року навчання ОКР «Магістр» факультету конструювання та дизайну машин і систем природокористування Технічного ННІ НУБіП України Івченка Олександра Олександровича дипломом ІІІ ступеня, а кандидата технічних наук, доцента Бешуна Олексія Анатолійовича – подякою від оргкомітету олімпіади за високий рівень підготовки учасника.

Кафедра автотракторного, сільсько- і лісогосподарського машинобудування вітає учасників олімпіади з отриманням нагород  та висловлює вдячність науковому керівнику студента Івченка О.О., кандидату технічних наук, доценту  кафедри механіки, опору матеріалів та будівництва Пилипенку Андрію Петровичу за високий рівень підготовки студента до доповіді про науково-дослідну роботу.

Відкриття олімпіади

 

І тур: Комп’ютерне тестування з базових дисциплін

 

ІІ тур: Написання комплексних письмових робіт зі спеціальності

 

ІІІ тур: Доповіді про науково-дослідну роботу

 

Нагороди

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook