Ювілейна зустріч

29 квітня 2013 року

В Азербайджанському державному аграрному університеті (м. Гянджа) 17-20 квітня відбулося 10-те ювілейне засідання Ради ректорів провідних аграрних вищих навчальних закладів країн СНД.

Представники аграрних вишів розповідали про успіхи і досягнення, ділилися досвідом. Виступ ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України Дмитра Олексійовича Мельничука викликав велику зацікавленість учасників засідання. Дмитро Олексійович розкрив основні аспекти розвитку нашого університету, його дослідницький статус. В своєму виступі ректор закцентував увагу на особливостях розгалуженої структури нашого університету і динаміку росту бакалаврських направлень і магістерських спеціальностей та спеціалізацій. Дмитро Олексійович зосередив увагу на якості науково-дослідної роботи, що проводиться в університеті. Розповів про висококваліфікований науково-педагогічний склад, який забезпечує навчання майже 40 тисяч студентів на магістерських (45 спеціальностей) та бакалаврських (25 направлень) програмах, а також про культурне і спортивне життя університету. Присутніх вразили визнання досягнень НУБіП України, його членство в 21-й міжнародній організаціях та участь у 42 міжнародних проектах і програмах.

Наші здобутки зацікавили ряд високопосадовців та керівників аграрного сектору Азербайджану, серед яких на засіданні Ради ректорів були присутні міністр сільського господарства Ісмет Абасов, Голова виконавчої влади Гянджи Ельмар Велієв та інші. Дмитро Олексійович гостинно запросив своїх колег взяти участь у міжнародній конференції з нагоди 115-річчя НУБіП України та 15-річчя GCHERA, що  відбудеться 4-7 листопада 2013 року.

 

Виступ Мельничука Дмитра Олексійовича можна переглянути за посиланням

http://www.youtube.com/watch?v=hwmt5wkyW6Q

 

 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook