Відмінник навчання Дмитро Плакса з Чернігівщини: майбутнє – за автоматизацією та роботизацію виробництва!

3 серпня 2020 року

Дмитре, вітаю тебе. Звідки ти до нас приїхав?
    Я народився, навчався і зараз живу у місті Ніжин Чернігівської області. В нашому місті розташований агротехнічний коледж НУБіП України. Тому, по закінченні 9 класу, порадившись з батьками, вирішив туди вступати. Це мені дало можливість отримати не лише середню освіту, але й технічну спеціальність, та швидше перейти до дорослого життя, тим більше, при навчанні в коледжі я отримував стипендію і мав власно зароблені кошти на «кишенькові» витрати.
В коледжі ти навчався за якою спеціальністю?
    Я навчався в коледжі за спеціальністю 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, хочу продовжити навчатися на «бакалавра» за цією ж спеціальністю.
Чому тебе приваблює саме ця спеціальність?
   Тому, що по-перше, мені цікаво, саме те, як автоматизувати, як налаштовувати та просто бачити результати автоматизації об’єкта. На сьогодні це актуально - за автоматизацією та роботизацією виробництва майбутнє. Спрощується створення виробів, підвищується ефективність виробництва, а витрати, що йдуть на налаштування обладнання, в будь-якому випадку окупляються і підприємство буде працювати «в плюс».

Відвідали виставку обладнання у Києві


Вивчаємо можливості 3D-принтерів

Чому ти вирішив навчатися в Києві, а не, скажімо, продовжити навчання в Ніжинському коледжі?
    У Києві більше можливостей з працевлаштування, більш розвинута матеріальна база для навчання, є система подвійних дипломів, а також є можливість проходити практику за кордоном на різних відомих фірмах. Життя в Києві дорожче, але в столичному університеті надається набагато більше можливостей для розвитку знань та умінь.

На заняттях у коледжі, Дмитро третій зліва

Чи був ти на день відкритих дверей у нашому університеті, у навчальних аудиторіях?
    Так, був разом із групою та завідувачем відділення коледжу.
Яке враження в тебе залишилось від того візиту?
    - Нам демонстрували лабораторії з автоматизації, робототехніки, комп’ютерно-інтегрованих та хмарних технологій, вони оснащені сучасними приладами, вразило, що в комп’ютерному класі стоять 24-дюймові монітори.
    - Сподобалася територія біля університету, багато зелених насаджень.

Розкажи про себе, чим захоплюєшся, в чому досяг успіхів?
    - Люблю співати, ще у школі брав участь у виступах разом з іншими хлопцями у супроводі нашої вчительки музики, яка грала на піаніно, а поза школою виступали по місту у складі групі «Джура». Граю на гітарі, батьки подарували на день народження спочатку акустичну, потім електрогітару. Вчився грати сам, по відео з інтернету, а також за допомогою додатку Yousician. Пізніше купив невеличкий синтезатор, вчуся грати на ньому.

Спортом займаєшся?
    - Так, займаюсь спортом, ходив на тренування з баскетболу у коледжі, відвідую баскетбольний майданчик з друзями та одногрупниками. Брав участь у змаганнях з боксу, отримував 1 та 2 місця, продовжую тренуватися й зараз.



Баскетбольна команда, Дмитро по центру в нижньому ряді

    - Маю декілька грамот за успіхи в навчанні, за участь у лінгвістичному конкурсі. Отримав подяку за організацію та активну участь у культурно-масових заходах із залученням молоді Ніжинського району від райдержадміністрації. Також закінчив з «червоним» дипломом.

 
Ти дуже різнонаправлена особистість! Бажаю успіхів у навчанні в нашому університеті та до зустрічі на парах.
   Дякую.

Бесіду провів Микола Кіктєв,
доцент кафедри автоматики та робототехнічних систем
ім. акад. І.І.Мартиненка

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook