На факультеті ветеринарної медицини відбувся незвичний випуск бакалаврів - 2020

3 липня 2020 року
    У зв’язку з оголошенням карантину та з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції цьогорічні випускники бакалаврату по особливому отримували свої дипломи. Видачу дипломів проводили з 25 червня по 3 липня. Не зважаючи на такі умови, в стінах рідного факультету святкова атмосфера збереглась. 

    Роки навчання, наповнені лекціями, лабораторними заняттями, навчальними і виробничою практиками, сесіями, державними іспитами, а також знайомствами з новими друзями, пролетіли непомітно. І Ви опинились на порозі нового життя. Тож, шановні випускники, збережіть любов та повагу до рідної Alma mater, не забувайте друзів та тих, хто був поруч з вами усі ці студентські роки, хто віддав вам часточку своєї душі і передавав вам свої знання – ваших викладачів та допоміжний персонал, які забезпечували навчальний процес протягом цих років.
    Деканат факультету та студентська організація підготувала випускникам фотозону, де отримавши диплом, можна було сфотографуватись на пам'ять про такий важливий день у житті кожного випускника. Активісти факультету отримали відзнаки, кожний випускник – вітальний лист від декана Миколи Цвіліховського та запрошення продовжити навчання в магістратурі.

 

 

    Отож, 212 висококваліфікованих лікарів ветеринарної медицини випуску 2020 року залишають стіни славетного університету з надією на короткотривале розлучення! 

Дорогі наші випускники! Тож хочеться Вам щиро побажати!!!
Щоб Ви усі собі обрали шлях,
Де чесна праця і ніколи з нього не звертати
В науці, виробництві чи в полях.
Одна дорога різною буває:
Тут як струна, а там – немов дуга.
Тож хай Вам Бог завжди допомагає
Й дороги ваші скрізь оберіга.


Сергій Деркач,
заступник декана факультету ветеринарної медицини


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook