Викладачі університету взяли участь у роботі екзаменаційних комісій в Бережанському агротехнічному коледжі

2 липня 2020 року
    23-25 червня 2020 року відбулися атестаційні (кваліфікаційні) екзамени студентів чотирьох економічних спеціальностей, результати яких є стартовим майданчиком для студентів у подальшому напрямку в реалізації кар’єри.

 

    Комплексність підсумкових випробувань дозволила оцінити реальні знання, сформованість умінь та навичок, якими повинен володіти випускник закладу освіти з кваліфікацією молодший спеціаліст. Представлені до виконання завдання були розроблені викладачами циклової комісії спеціальних економічних дисциплін за принципом максимальної наближеності до типових завдань діяльності та виробничих функцій, що будуть виконуватися фахівцями на практиці. 

 
 
Під час вирішення завдань студенти продемонстрували вміння оцінювати в комплексі фінансовий стан та якість управління організацією, поєднувати всі види ресурсів та організовувати колектив у напрямі реалізації визначеної місії.
    Вітаємо випускників – економічних спеціальностей з успішним складанням кваліфікаційного екзамену! Життя готує ще багато різноманітних екзаменів та випробувань, які ми вам бажаємо скласти на "відмінно"! І нехай вам у всьому щастить!

Ірина Тернова,
завідувачка відділення економіки та прикладної екології
Бережанського агротехнологічного коледжу НУБіП України

 
 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook