В університеті триває дистанційне підвищення кваліфікації фахівців Держпродспоживслужби України

9 червня 2020 року
     Факультет ветеринарної медицини спільно з ННІ неперервної освіти і туризму працює над виконанням плану державного замовлення в напрямку підвищення кваліфікації керівних працівників та фахівців агропромислового виробництва. Адже після введення карантину було відмінено цілий ряд навчань. Після перемовин декана факультету ветеринарної медицини Миколи Цвіліховського і директорки ННІ неперервної освіти і туризму Марії Кулаєць та погодження із керівницею Держпродспоживслужби України Ольгою Шевченко, на початку червня було прийнято рішення продовжити підвищення кваліфікації фахівцям Держпродспоживслужби України дистанційно, в онлайн-режимі.

     Підготовчі роботи з організації навчання та збору інформації з областей по категоріям слухачів виконали Григорій Бойко – відповідальний за питання неперервної освіти на факультеті ветеринарної медицини та Наталія Кудінова – головний спеціаліст відділу добору та розвитку персоналу Держпродспоживслужби України.
     З 1 по 12 червня 2020 року згідно плану-графіку підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, керівників і спеціалістів державних установ, які належать до сфери управління Держпродспоживслужби, на факультеті ветеринарної медицини спільно з ННІ неперевної освіти і туризму підвищують кваліфікацію 105 слухачів потоку «Керівники та спеціалісти Держпродспоживслужби» на платформі Webex з використанням корпоративного акаунту НУБіП України, що дасть змогу в повному обсязі виконати навчальну програму .

     Навчально-тематична програма підвищення кваліфікації в перший тиждень включала наступні розділи:

  1. Освіта дорослих: реалізація освітніх програм та послуг в системі післядипломної освіти (директорка ННІ післядипломної освіти і туризму Марія Кулаєць).

  2. Перспективи ветеринарної освіти і науки в Україні, як фактор забезпечення здоров'я нації в умовах глобалізації світової економіки (декан факультету ветеринарної медицини Микола Цвіліховський).


  3. Планування та організація здійснення основних протиепізоотичних заходів в Україні. Державний контроль за їх виконанням. Профілактика і заходи боротьби зі сказом в Україні, країнах СНД і світі (професор кафедри епізоотології, мікробіології і вірусології Віталій Недосєков).

  4. Клітинні технології у ветеринарній медицині. Практичні аспекти трансфузіології (завідувач кафедри хірургії і патофізіології імені академіка І.О. Поваженка Микола Малюк).


     5. Державний контроль та нагляд за якістю ветеринарних імунобіологічних засобів (ВІЗ), що застосовуються в Україні. Роль державних інспекторів ветеринарної медицини в недопущенні несанкціонованого обігу в Україні ветеринарних препаратів (завідувач сектору науково-інформаційного забезпечення, стандартизації та забезпечення єдності вимірювань ДНКІБШМ Володимир Чумаченко).

  6. Основи роботи інформаційної системи «Центр моніторингу благополуччя у скотарстві» (завідувач кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин Олександр Вальчук).


     Наступний цикл лекцій буде не менш цікавим та інформативним:

  1. Засади та порядок здійснення державного контролю за харчовими продуктами та іншими об’єктами санітарних заходів. Повноваження та обов’язки державних інспекторів. Вимоги законодавства ЄС, України та Кодекс Аліментаріус щодо безпечності та якості харчових продуктів.
  2. ВООЗТ (МЕБ) – єдиний список інфекційних та інвазійних хвороб. Профілактика і заходи боротьби з АЧС.
  3. Теоретичні аспекти системи НАССР. Підходи до практичного впровадження НАССР. Найбільш поширені невідповідності під час впровадження системи НАССР.

     Слухачі підвищення кваліфікації після кожної лекції залишали схвальні відгуки і дякували науково-педагогічному колективу НУБіП за їхню працю та ті знання, які вони отримали.


Григорій Бойко

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook