Екзаменаційна сесія online з дисципліни «Внутрішні хвороби тварин» 3 курсу скороченого терміну стартувала

19 травня 2020 року

     Добігло кінця дистанційне навчання в умовах карантину з дисципліни «Внутрішні хвороби тварин» у студентів ОС «Бакалавр» 3 курсу скороченого терміну. Теоретичний матеріал студенти освоювали за допомогою електронного навчального курсу «Внутрішні хвороби тварин» на платформі Elearn, автором якого є старший викладач кафедри  терапії і клінічної діагностики Палюх Татяна Анатоліївна. Додаткові  он-лайн консультації студентам проводились  на платформі Zoom. Для постійного зв’язку «викладач-студент» використовувалися Viber та e-mail.

    Іспит з дисципліни «Внутрішні хвороби тварин» студенти 8 групи 3 курсу скороченого терміну навчання здавали використовуючи електронний навчальний курс. Іспит проводили згідно графіка. У викладачів і студентів були хвилювання щодо перевантаження навчального порталу. І хвилювання виявилися небезпідставними, перші повідомлення про сповільнення роботи порталу надійшли о 8 годині  50 хв. Дальше ще і ще надходили повідомлення від інших студентів, інших груп та курсів факультету ветеринарної медицини. Рівень нервового напруження у студентів і викладачів не описати. Вже готувались надсилати студентам на електронну пошту підготовлені викладачами білети. Але, наш  навчальний портал трошки «подумав» і дав можливість надіслати всі тестові питання і питання ессе. Тому можна сказати, що екзаменаційна сесія з дисципліни «Внутрішні хвороби тварин» стартувала успішно.
     Співбесіда під час здачі іспиту є обов’язковою. Співбесіду  проводили викладачі кафедри терапії і клінічної діагностики доцент Бойко Н.І. і  доцент Голопура С.І.  у програмі ZOOM. У визначений  термін 8 група 3 курсу скороченого терміну навчання в повному складі зібралася на відео-конференцію, щоб дізнатись результати іспиту, захистити свої знання (особливо з відкритих питань), висвітлити незрозумілі питання.  Відео-співбесіда тривала 2  сесії, бо за 40 хвилин не всі питання вдалося обговорити.
Оцінку з іспиту  дисципліни «Внутрішні хвороби тварин» кожен студент отримував під час індивідуальної  співбесіди. Навіть за фотокартками  на цих скріншотах можна бачити реакцію студентів на остаточну оцінку за екзамен.  На обличчях видно і радість і розпач.
 
 
 
 
 
 
Вважаємо, що перший екзамен  з дисципліни «Внутрішні хвороби тварин» у студентів ОС «Бакалавр» 3 курсу 8 групи скороченого терміну пройшов успішно, хоча і з деякими труднощами, які обов’язково врахують викладачі і студенти під час наступного екзамену.
 
 
Доцент кафедри терапії і клінічної діагностики Бойко Наталія Іванівна
Доцент кафедри терапії і клінічної діагностики Голопура Сергій Іванович
 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook