Виховна година із студентами автоматниками на тему: "День захисника Вітчизни через призму афганської війни"

20 лютого 2013, 17:35

20 лютого на кафедрі автоматики та робототехнічних систем імені академіка І.І. Мартиненка була проведена виховна година із студентами автоматниками 3-го курсу на тему: "День захисника Вітчизни через призму афганської війни". Захід включав у себе: хвилину мовчання, виступ куратора В. Штепи, перегляд відеофільму про події тих днів, виступи студентів та обговорення актуальності уроків цього військового конфлікту.
На такій темі виховної години зупинились, оскільки війна у Демократичній республіці Афганістан – це найближчий за часом військовий конфлікт, який “обпалив” українські сім’ї; ще свіжі у пам’яті багатьох сучасних поколінь похоронки, цинкові домовини та скалічені душею та тілом 20-річні воїни-інтернаціоналісти.
Війна, яка тривала із 25 грудня 1979 року до 15 лютого 1989 року забрала життя біля 3500 наших співвітчизників, тисячі повернулись пораненими; із 72 “афганців” героїв Радянського Союзу – 11 українці. Вона продемонструвала непохитний дух наших людей та надзвичайне побратимство.
Студенти-автоматники виявили високу обізнаність із подіями того конфлікту, згадали земляків, які його пройшли.
А на завершення присутні домовились проводити подібні виховні заходи вже із запрошенням учасників подій та активізувати студентську діяльність у висвітленні героїко-патріотичних сторінок нашої історії.
 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook