Студенти наукового гуртка "Макроекономічні аспекти економічного зростання" долучились до проведення V Міжнародного науково-практичного семінару "Розвиток біоенергетичного потенціалу в сільському господарстві".
Студенти наукового гуртка "Макроекономічні аспекти економічного зростання" долучились до проведення V Міжнародного науково-практичного семінару "Розвиток біоенергетичного потенціалу в сільському господарстві".
11 лютого 2020 року
7-8 лютого 2020 року студенти наукового гуртка "Макроекономічні аспекти економічного зростання" долучились до проведення V Міжнародного науково-практичного семінару "Розвиток біоенергетичного потенціалу в сільському господарстві".
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u327/img-abe108541ec84e1188db115c643a4b75-v.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u327/img-9cf073c272b3dbded3acaeb055b50a4e-v_1.jpg)
Доповіді і тези підготували студенти Денисюк Анна на тему "Використання вуглецю в умовах економіки замкнутого циклу" і Коваль Іван "Екологічні аспекти ринку біопалива в Україні".
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u327/img-e2b7d91f884df86f032330f159f32b6a-v_1.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u327/img-08b8a435736c18319e2201001bef658d-v.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u327/img-07ee9033c0381ef203edb0dba79a744d-v.jpg)
Інші учасники гуртка також долучились до організації семінару.
Керівник гуртка к.е.н., доцент Коваль Олена Миколаївна