Екскурсії першокурсників: знайомлячись з Києвом та один з одним

30 вересня 2019 року
     Побувати в пащі невідомого хижака, проїхатися в київському метро в "годину пік", загубитися на Андріївському узвозі і це ще далеко не все... Студенти першого курсу, які навчаються за спеціальністю «Соціальна робота», побували на незвичайній екскурсії Києвом і мали змогу ближче познайомитися один з одним та поспілкуватися з куратором академічної групи – доцентом кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей Андрієм Підпалим.

     Київ – дуже цікаве і самобутнє місто, яке відкриється не кожному, проте нам удалося підібрати вірний «ключик». Відкривати столицю варто з його головної брами – "Золотих Воріт", а завдяки цікавим історіям ми змогли не лише помилуватися пам'яткою архітектури, а й занурилися в Середньовіччя, уявивши себе на місці тогочасного населення України.

     Мандруючи далі центральними вулицями просто неможливо проминути картинні галереї Андріївського узвозу, бо саме там живе справжнє мистецтво. Кожна картина галереї – окрема історія, а разом вони наче справжнє життя, часом болісне, а часом дуже емоційне, та від цього життя ще більше наповнюється сенсом. Після таких емоційно наповнених робіт українських художників хочеться трохи звичайних веселощів, саме таких як у всім відомому фільмі "За двома зайцями", і нам у цього допомогла Андріївська церква. Бо де, як не тут, можна уявити себе закоханою та трохи наївною Пронею, хитрим Голохвастовим, чи може бідною Галею?.. Саме ця київська церква стала місцем фінальних сцен фільму. Звісно ж, вона відома не лише завдяки цьому і має набагато багатшу історію, яку нам розповіли під час екскурсії.

     Як і в будь-якому фільмі, що далі – то цікавіше, так і на нашій екскурсії: насолодившись класичним мистецтвом, рушили підкорювати порівняно новий київський артоб'єкт. Пейзажна алея вразила своїми цікавими формами та неординарними скульптурами. Це – саме те місце, де кожен знайде свого улюбленця з різнокольорової мозаїки. Неймовірна атмосфера алеї може надихнути кожного відвідувача на створення нового цікавого проєкту.

     Екскурсія розфарбувала наші вихідні у яскраві осінні барви та збагатила цікавою інформацією, за що ми дуже вдячні нашому куратору!

Софія Вінник,
студентка першого курсу
спеціальності «Соціальна робота»

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook