Студенти Бережанського агротехнічного коледжу – призери Першого всеукраїнського Хакатону з робототехніки

24 вересня 2019 року
     Протягом двох днів, 20 та 21 вересня, у Вінниці відбулись Всеукраїнські змагання роботизованих пристроїв “Хакатон It-Scouts за напрямком “Smart-City”.

     Змагання відбувались за ініціативи громадської організації “Технічний скаутський рух IT-Scouts” (на базі Вінницького національного технічного університету) та за підтримки Вінницької міської ради, Міністерства молоді та спорту України, Департаменту молодіжної та соціальної політики Вінницької облдержадміністрації. Метою хакатону є популяризація робототехніки та пошук креативних ідей для технологій Smart-City.

     Хакато́н — захід, під час якого різні спеціалісти в галузі розробки програмного забезпечення інтенсивно і згуртовано разом працюють над розв'язанням якоїсь проблеми, або створенням нового додатку чи сервісу.
     Всього в змаганнях взяли участь 20 команд з чотирьох осіб (2-3 учасники та один ментор): студенти закладів вищої школи (університетів, інститутів, коледжів тощо) віком 17-22 роки, учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів (15-17 років) та учні осередків технічної творчості (14-17 років).

     Команду Бережанського агротехнічного коледжу представляли студенти спеціальності Комп'ютерна інженерія Святослав Луців (4 курс) та Олександр Пилипишин (2 курс) і їх наставник Сергій Штогрин.
     Командам відводився час, щоб підготувати своїх роботів: запрограмувати, налаштувати та вдосконалити. Після цього команди демонстрували власні роботизовані мобільні пристрої, які виконували шість завдань на випробувальному полігоні “Smart-City” зі смугою перешкод. Наприклад, пристрій мав перемістити куб з однієї точки в іншу, провернути диск чи піднятись та спуститись по похилій площині.

  

     Журі визначили переможців, які виконали завдання найкраще. Переможці отримали призи, а інші учасники – подарунки. Окрім того, відбулась виставка розробок та проектів компаній-партнерів та учасників Хакатону за напрямком “Smart-City”.

  

     За результатами оцінок журі наша команда зайняла ІІІ місце в номінації кращих технічних розробок хакатону Smart Citi 2019 та 4-е місце у змаганнях з керування роботом власної розробки на спеціальному полігоні Smart Citi.


Сергій Штогрин,
викладач-методист
 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015