НУБіП України долучився до святкування Міжнародного дня студентського спорту

21 вересня 2019 року
м. Київ НУБіП України, КНТЕУ

20 вересня увесь світ відзначає Міжнародний день студентського спорту. В цьому році до святкувань долучився і НУБіП України. 19 вересня 2019 року на стадіоні нашого університету відбулися одразу троє гучних, видовищних і захоплюючих спортивних змагань.

Розпочалося святкування урочистим парадом відкриття змагань, на якому завідувач кафедри фізичного виховання, Микола Костенко, привітав усіх студентів зі святом та оголосив регламент змагань, а саме:

• змагання на встановлення рекорду НУБіП України зі скіппінгу (стрибків через скакалку);
  • змагання на кубок НУБіП України з перетягування канату;
  • змагання 63-ї спартакіади студентів з футболу.

В змаганнях зі скіппінгу прийняли участь 90 спортсменів, які спробували настрибати найбільшу кількість разів через скакалку за 30 секунд.

Переможцями стали: Уляна Гончаренко, студентка гуманітарно-педагогічного факультету, яка виконала 106 стрибків, друге місце посів Павло Цапко, студент механіко-технологічного факультету – 102 стрибка, третє – Наталія Білодін, студентка факультету землевпорядкування (99 стрибків).

Змагання на кубок НУБіП України з перетягування канату зібрали 16 команд найсильніших студентів факультетів і ННІ.

Чемпіонами стали атлети з ветеринарного факультету, які у фінальній сутичці перемогли збірну агробіологічного факультету.

Змагання 63-ї спартакіади студентів урочисто стартували іграми першого туру групового етапу з футболу. Змагалися команди факультетів і ННІ:

• гуманітарно-педагогічного та агробіологічного (0:1);
  • юридичного та аграрного менеджменту (1:1);
  • енергетики, автоматики і енергозбереження з механіко-технологічним (0:3);
  • конструювання та дизайну з ветеринарної медицини (3:0).

Ігри другого туру змагань з футболу відбудуться в понеділок 23 вересня 2019 року на стадіоні НУБіП України.

Також, збірна найкращих спортсменів НУБіП України на чолі з керівником секції легкої атлетики, майстра спорту України міжнародного класу з марафонського бігу, Рімою Дубовік прийняла участь  в «Іграх Співдружності» серед ЗВО міста Києва присвячених Міжнародному дню студентського спорту 2019 року, які відбувалися в спортивному комплексі КНТЕУ. Наші студенти стали переможцями і призерами в таких видах програми:

• «човниковий біг (жінки)» - 1 місце, Софія Гармаш, факультет захисту рослин, біотехнологій і екології (9,56 сек);
  • «штовхання шини R-17» - 2 місце, Олег Калюжний, факультет конструювання і дизайну (5,12 м);
  • «човниковий біг (чоловіки)» - 3 місце, Андрій Кобанець, факультет землевпорядкування (9,23 сек).

Загалом, участь в змаганнях «Ігри Співдружності» взяли найкращі спортсмени з 26 закладів вищої освіти міста Києва.

А найкращим доказом того, що НУБіП України є одним з най спортивніших вузів стала бронзова нагорода в загальнокомандному заліку ІV спартакіади серед ЗВО міста Києва за 2018-2019 н.р., яку урочисто вручили нашим представникам на святі в  Київському національному торгово-економічному університеті.

Окрема подяка Тетяні Мазуриній, студентці факультету землевпорядкування, за надані фото матеріали.

Вітаємо всіх спортсменів зі святом та бажаємо яскравих перемог у спорті та житті!