Перевірка стану виконання НДР в НДІ лісівництва та декоративного садівництва та ВП НУБіП України "Боярська ЛДС"

2 липня 2012 року
м. Боярка, ВП НУБіП України "Боярська лісова дослідна станція"

Відповідно до наказу ректора НУБіП України акад. Д.О. Мельничука від 18.05.2012 року № 477 у НДІ лісівництва і декоративного садівництва та ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» 26 червня 2012 р. відбулася перевірка стану виконання науково-дослідних робіт, що фінансуються за рахунок Державного бюджету України, окремими міністерствами, установами, господарствами та ініціативної тематики.

Комісія (голова – директор Українського НДІ сільськогосподарської радіології, доктор біологічних наук, проф. Кашпаров В.О.) та керівники НДР відвідали дослідні об’єкти у лісових масивах Боярської ЛДС, захисних лісових смугах на землях сільськогосподарських підприємств та науково-дослідні лабораторії, після чого були заслухані короткі звіти про стан виконання робіт за півріччя з кожної НДР.

За результатами перевірки НДР та обговорення проблемних питань, комісією відмічено про належний рівень організації та виконання наукових досліджень НДІ лісівництва та декоративного садівництва і ВП НУБіП України «Боярська ЛДС».


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook