В ННІ неперервної освіти і туризму відбулася посвята студентів-першокурсників
В ННІ неперервної освіти і туризму відбулася посвята студентів-першокурсників
1 вересня 2019 року
Першою по-справжньому незабутньою урочистою подією студентського життя є церемонія посвяти у першокурсники. Ці хвилюючі моменти радості запам’ятають вчорашні школярі, їх батьки і викладачі ННІ неперервної освіти і туризму, які зустріли нове покоління й поповнення до студентських лав. А це 135 бакалаврів зі спеціальності «Туризм», «Готельно-ресторанна справа» й «Публічне управління та адміністрування».
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_6091_2019.jpg)
З урочистою промовою до першокурсників звернулася директор ННІ Марія Кулаєць. Вона привітала усіх першокурсників з початком їхнього студентського життя, розповіла про переваги навчання в НУБіП України, побажала невичерпних життєвих сил та успіхів у навчанні й вибудові майбутньої кар’єри.
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9908_2019.jpg)
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9906_2019.jpg)
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9922_2019.jpg)
Зі словами вдячності за правильний вибір уже нині своєї Альма-матері звернулася до першокурсників Тереза Микицей. Вона пригадала хвилювання та емоції вчорашніх абітурієнтів, а нині – студентів НУБіП України. Відмітила, що хоча опанування майбутньої професії – справа не з легких, але саме студентська пора стане для багатьох справжньою школою життя, де вони зустрінуть перше кохання, отримають вірних друзів, надбають безцінний досвід.
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9916_2019.jpg)
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9925_2019.jpg)
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9917_2019.jpg)
Важливі атрибути студента – Залікову книжку і студентський квиток – першокурсники отримали від свої старших колег-другокурсників ТетяниГонтарюк, Сергія Калініченка, Олексія Чекорського, Анастасії Конопацької та Тетяни Бондюжан. Вони через віршовані рядки поділилися своїми особистими приємними враженнями від перших років студентства та дружніми порадами щодо використання по-справжньому унікальних можливостей для професійного, наукового та творчого розвитку, які пропонує наш Університет.
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9929_2019.jpg)
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9935_2019.jpg)
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9932_2019.jpg)
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9941_2019.jpg)
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9911_2019.jpg)
Ми щиро вітаємо усіх першокурсників з прекрасним життєвим стартом в НУБіП України та бажаємо цікавих й незабутніх студентських років, надбання неймовірної кількості нових знань та емоцій, активної участі в громадському житті Університету!
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9940_2019.jpg)
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9942_2019.jpg)
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9954_2019.jpg)
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9946_2019.jpg)
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9955_2019.jpg)
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9948_2019.jpg)
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9951_2019.jpg)
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9953_2019.jpg)
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9952_2019.jpg)
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9939_2019.jpg)
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_9909_2019.jpg)
Наталія Кузик,
доцент
доцент