Студенти факультету захисту рослин, біотехнологій та екології – срібні призери ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності»

22 травня 2019 року
     12-15 травня 2019 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності». У ній взяли участь 120 учасників з 80 провідних університетів України.

     Команду НУБіП України представляли студентки 2 курсу факультету захисту рослин, біотехнологій та екологіїДар’я Лук’янова, Марина Курч та студент 1 курсу економічного факультету Дмитро Мороз.

     Залежно від специфіки ЗВО учасників розподілили на групи, в кожній з яких було визначено дипломантів першого, другого й третього ступенів.
     Робота на олімпіаді була поділена на два етапи: перший – це виконання комп'ютерних тестів з безпеки життєдіяльності, під час якого учасники виконали 70 тестових завдань, дві задачі та логічний кросворд. Другий – практичне завдання, де учасники продемонстрували навики з надання домедичної допомоги.

     Дар’я Лук’янова посіла друге місце в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності» і отримала диплом.

Вітаємо наших студентів і бажаємо їм успіхів та нових звершень!


Валерія Бондарь,
доцент кафедри загальної екології
та безпеки життєдіяльності

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook