Всеукраїнська студентська олімпіада з агрономії: самореалізація обдарованих студентів та мотивація навчання

21 травня 2019 року
     У Миколаєві пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів аграрних закладів вищої освіти України зі спеціальності «Агрономія», у якому взяли участь 98 студентів з 21 закладу вищої освіти України.

     Відповідно до програми студенти проходили теоретичні та практичні випробування з базових дисциплін. За результатами цих випробувань було визначено переможців, які від загальної кількості учасників становили 10 %. Національний університет біоресурсів і природокористування України представляла команда агробіологічного факультету: Загородній Олег, Бійчук Олег, Музика Світлана, Чернюк Сергій, Паш`ян Дмитро. Керівниками групи були кандидати сільськогосподарських наук, доценти Єрмакова Людмила Михайлівна та Антал Тетяна Володимирівна.

     Проявивши високий фаховий рівень, велику працелюбність та кмітливість студенти вибороли загальнокомандне друге місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Агрономія» серед студентів аграрних закладів вищої освіти України.

  

     В індивідуальному заліку дипломом ІІІ ступеню нагороджено Загороднього Олега Вікторовича; за високі знання з дисципліни землеробство нагороджена Музика Світлана Миколаївна. За активну участь в олімпіаді були відзначені Чернюк Сергій, Бійчук Олег, Паш`ян Дмитро. Учасники олімпіади отримали велике задоволення за чудово організоване проведення олімпіади та культурну програму, яка включала відвідування Музею суднобудування і флоту, миколаївського зоопарку та екскурсію по місту. Не менш важливим було знайомство з новими друзями, враження від спілкування та налагоджування нових контактів.

Єрмакова Л.М., Антал Т.В.,
доценти кафедри рослинництва

 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook