Породько Оксана, Цілімецька Тамара, Костюченко Анна та Бриндак Євгеній – преможці другого етапу конкурсу студентських наукових робіт

12 травня 2019 року
     23-24 квітня 2019 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків) пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізацій «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика».

     Конкурс відбувався за трьома спеціалізаціями: «Прикладна геометрія», «Інженерна та комп’ютерна графіка», «Технічна естетика». Всього на ІІ тур Конкурсу було подано 157 робіт 226 студентів-авторів із 39 закладів вищої освіти 17 міст України. За рішенням галузевої конкурсної комісії на основі рецензування студентських наукових робіт на підсумкову науково-практичну конференцію було запрошено 63 студента. Це автори 43 наукових робіт з 30 закладів вищої освіти.

     Кафедра нарисної геометрії, комп’ютерної графіки та дизайну щорічно представляє студентські наукові роботи на цей конкурс. В цьому році серед поданих робіт було рекомендовано до участі в другому турі дві, які набрали необхідну кількість балів. Одна із них була підготовлена спільно із кафедрою природничо-математичних дисциплін Ніжинського агротехнічного інституту. Автори роботи: від НУБіП – студент 2-го курсу факультету конструювання та дизайну Бриндак Євгеній, від НАТІ – студентка 1-го курсу факультету економіки, менеджменту та логістики Костюченко Анна (наукові керівники роботи д.т.н., проф., зав. каф. нарисної геометрії, комп’ютерної графіки та дизайну Сергій Федорович Пилипака та к.т.н., доц., зав. каф. природничо-математичних дисциплін НАТІ Кресан Тетяна Анатоліївна). Другу роботу від НУБіП підготували студентки 3-го курсу Породько Оксана (факультет конструювання та дизайну) і Цілімецька Тамара (механіко-технологічний факультет). Наукове консультування по роботі виконував проф. Сергій Федорович Пилипака. Автори обох робіт нагороджені дипломами другого ступеня.

  

  

Віктор Несвідомін,
професор кафедри нарисної геометрії,
комп’ютерної графіки та дизайну

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015