Представники нашого університету – члени Науково-методичних комісій сектору вищої освіти МОН України

8 травня 2019 року
     Наказом Міністерства освіти і науки України № 582 від 25 квітня 2019 року затверджено персональний склад Науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.

    До складу Науково-методичних комісій (підкомісій) увійшли 19 науково-педагогічних працівників НУБіП України.

Науково-методична комісія 1 із загальної, професійної освіти та спорту

015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)
Сопівник Руслан Васильович – завідувач кафедри педагогіки

Науково-методична комісія 5 з бізнесу, управління та права

051 Економіка
Діброва Анатолій Дмитрович – декан економічного факультету

071 Облік і оподаткування
Лазаришина Інна Дмитрівна – завідувач кафедри статистики та економічного аналізу

293 Міжнародне право
Ладиченко Віктор Валерійович – завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства

Науково-методична комісія 7 з інформаційних технологій, автоматизації та телекомунікацій

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
Лисенко Віталій Пилипович – завідувач кафедри автоматики та робототехнічних систем імені академіка І. І. Мартиненка

Науково-методична комісія 8 з інженерії

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
Козирський Володимир Вікторович – директор навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження

Науково-методична комісія 9 з будівництва та технологій

181 Харчові технології
Баль-Прилипко Лариса Вацлавівна – декан факультету харчових технологій та управління якістю продукції агропромислового комплексу

187 Деревообробні та меблеві технології
Пінчевська Олена Олексіївна – завідувач кафедри технологій та дизайну виробів з деревини

193 Геодезія та землеустрій
Євсюков Тарас Олексійович – декан факультету землевпорядкування

Науково-методична комісія 10 з аграрних наук та ветеринарії

201 Агрономія
Тонха Оксана Леонідівна – декан агробіологічного факультету

202 Захист і карантин рослин
Доля Микола Миколайович – декан факультету захисту рослин, біотехнологій та екології

203 Садівництво та виноградарство
Мазур Борис Миколайович – доцент кафедри садівництва імені проф. В. Л. Симиренка

204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва
Сичов Михайло Юрійович – завідувач кафедри годівлі тварин та технології кормів

205 Лісове господарство
Василишин Роман Дмиторович – директор Науково-дослідного інституту лісівництва та декоративного садівництва

206 Садово-паркове господарство
Ковалевський Сергій Борисович – професор кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції

207 Водні біоресурси та аквакультура
Марценюк Наталія Олександрівна – доцент кафедри гідробіології та іхтіології

208 Агроінженерія
Михайлович Ярослав Миколайович – декан механіко-технологічного факультету

211 Ветеринарна медицина
Костюк Володимир Кіндратович – професор кафедри анатомії тварин

212 Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза
Жук Юрій Васильович – доцент кафедри акушерства, гінекології біотехнології відтворення тварин


Оксана Зазимко,
начальник навчального відділу  

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015