Фестиваль студентської науки – 2019: свої доробки представляють студенти-інженери

2 травня 2019 року
     На механіко-технологічному факультеті та факультеті конструювання та дизайну відбувся відбірковий етап VІIІ Фестивалю студентської науки – 2019 в номінаціях «Кращий студентський науковий гурток факультету конструювання та дизайну НУБіП України 2019» і «Кращий студентський науковий гурток механіко-технологічного факультету НУБіП України 2019», в якому взяли участь старости 36 гуртків з обох факультетів.

     З вступним словом виступила голова ради молодих вчених НДІ техніки і технологій Людмила Тітова, яка представила членів комісії, привітала учасників з початком відбіркового етапу VІIІ Фестивалю студентської науки – 2019 в НДІ техніки і технологій та побажала плідної роботи.

     Не дивлячись на хвилювання доповідачів та складні запитання членів комісії, старости гуртків змістовно представили результати свої наукової діяльності за поточний навчальний рік. Оприлюднили для дискусії майбутні плани й стратегії розвитку своїх наукових гуртків. Члени комісії відмітили актуальність, новизну представлених інноваційних технічних рішень.

     Захід відбувався під гаслом відомого інженера Генрі Форд “Якщо ви думаєте, що ви здатні на щось, ви маєте рацію, якщо ви думаєте, що у вас не вийде щось, ви теж маєте рацію”.

     Комісія відбіркового етапу VІIІ Фестивалю студентської науки – 2019 була одностайна і:
1) присудила:

  • номінацію «Кращий студентський науковий гурток факультету конструювання та дизайну НУБіП України – 2019» студентському науковому гуртку “Мехатроніка”;
  • номінацію «Кращий студентський науковий гурток механіко-технологічного факультету НУБіП України – 2019» студентському науковому гуртку “Обґрунтування методів діагностування і прогнозування технічного стану машин”.

2) рекомендувала студентські наукові гуртки “Мехатроніка” і “Обґрунтування методів діагностування і прогнозування технічного стану машин” до участі у фінальному етапі VІIІ Фестивалю студентської науки – 2019.

Номінантам бажаємо гідно представити факультети
у фінальній частині VІIІ Фестивалю студентської науки – 2019!


Іван Роговський,
директор НДІ техніки і технологій

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook