КАТЕРИНА ЛОЗОЦЬКА–ПРИЗЕР ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

22 квітня 2019 року

 В Університеті імені Альфреда Нобеля пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед  93 студентів 49 закладів вищої освіти з різних регіонів України.

Економічний факультет НУБіП України представляли дві студентки:  першого курсу магістратури спеціальності «Облік і оподаткування» Катерина Лозоцька і четвертого курсу напряму підготовки «Облік і аудит» Марія Наконечна. Підготовку студентів до участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади здійснювали науково-педагогічні працівники  кафедри обліку та оподаткування д.е.н. професор, завідувач кафедри Калюга Є. В.; к.е.н. доценти  Тивончук С. В.; Кузик Н. П., Колеснікова О. М., Мельянкова Л. В., Шевчук К. В. і доцент  кафедри статистики та економічного аналізу Шиш А. М., а також інші провідні викладачі.

Оцінювало учасників Журі, до складу якого увійшли експерти з обліку та аудиту з провідних ЗВО України: Тернопільського національного економічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Донецького національного університету імені Василя Стуса, Миколаївського національного аграрного університету та інших.

Олімпіада складалася з двох частин: письмової конкурсної роботи та комп’ютерного тестування за чотирма дисциплінами – «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності» та «Аудит».

 За результатами конкурсного змагання в умовах жорсткої конкуренції Марія Наконечна отримала диплом переможця у номінації «Знавець Фінансового обліку», Катерина Лозоцька – у номінації «Знавець Аудиту». Окрім того, у загальному заліку за результатами Олімпіади Катерина Лозоцька посіла ІІІ місце і отримала Диплом переможця Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування».

З вітальним словом до учасників та переможців звернулися  Борис Холод Президент Університету імені Альфреда Нобеля і Тетяна Болгар – завідувач кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування. До привітань з подяками, грамотами, сертифікатами та цінними подарунками долучилися  співорганізатори Олімпіади – представники Освітнього центру «Елькон», Української асоціації сертифікованих бухгалтерів і аудиторів, компанії «BDO Ukraine», аудиторської фірми «Каупервуд», газети «Все про бухгалтерський облік», КБ Concord bank.

Висловлюємо щиру вдячність Оргкомітету олімпіади за проведений захід на високому професійному рівні, гостинний прийом, а також за сильних  суперників-студентів облікових спеціальностей.

 Вітаємо Катерину Лозоцьку та її наукового керівника Євгенію Калюгу й бажаємо подальших наукових перемог та досягнень!


Наталія Кузик,
доцент кафедри обліку та оподаткування

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook