Леонід Мосейчук – призер Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Ремонт машин»

15 квітня 2019 року
     Студент магістратури 1-го року навчання факультету конструювання та дизайну Леонід Мосейчук виборов диплом другого ступеня на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Ремонт машин».

     Олімпіада проходила в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. Петра Василенка на базі кафедри технологічних систем ремонтного виробництва. Серед учасників представники як аграрних навчальних вишів так і загальноінженерних із Києва, Харкова, Миколаєва, Запоріжжя, Дніпропетровська, Львова, Вінниці, Полтави, Кропивницького, Луганська, Кам’янця-Подільського, Мелітополя.

     Леонід навчається за спеціальністю «Галузеве машинобудування», освітньою програмою «Обладнання лісового комплексу». Це вже не перша перемога здібного студента у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах студентських наукових робіт.

Вітаємо з перемогою Леоніда Мусійчука та його керівника, декана факультету конструювання та дизайну Зіновія Ружило.

     Всі учасники олімпіади вже традиційно взяли участь у роботі ХV-го Міжнародного форуму молоді «Молодь та сільськогосподарська техніка у ХХІ сторіччі», що проходить в дні проведення олімпіади.

Андрій Новицький,
в.о. завідувача кафедри надійності техніки

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)