Роботодавці діляться досвідом забезпечення надійністі сільськогосподарської техніки

9 квітня 2019 року
     В стінах Національного університету біоресурсів і природокористування України, на факультеті конструювання та дизайну 21 березня співробітниками кафедри надійності техніки було організовано та проведено ІІІ Міжнародний науково-практичний семінар на тему «Надійність сільськогосподарської техніки в технологіях ремонту і технічних рішеннях сучасних фільтрувальних та мастильних матеріалів».

     Одним із завдань семінару була популяризація корисної інформації про сучасні технології, які пропонують компанії ТОВ «Манн+Хуммель ФТ Україна», ТОВ «Кастрол Україна» та ТОВ «АМАКО Україна» щодо технічного забезпечення вітчизняного ринку сільськогосподарської техніки. В межах семінару обговорювались проблеми, пов’язані з:

  • сучасними технічними і технологічними рішення у сфері проектування, виготовлення, відновлення, вторинного використання та утилізації;
  • особливостями використання сучасних фільтрів і мастильних матеріалів;
  • особливостями використання оригінальних запасних частин до сільськогосподарської техніки;
  • техніко-технологічними складовими інноваційного забезпечення надійності складних систем аграрного виробництва.

     Роботу семінару розпочав Зіновій Ружило, декан факультету конструювання та дизайну НУБіП України з привітань на адресу учасників робочого засідання. Декан факультету в своїй доповіді окреслив перспективи співпраці факультету конструювання та дизайну із фірмами-роботодавцями для випускників інженерних факультетів.

     Член ради роботодавців інженерних факультетів, керівник відділу з продажу Heavy Duty фільтрів WIX ТОВ «Манн+Хуммель ФТ Україна» Олег Продеус представив доповідь на тему: «Особливості конструкції фільтрів для сільськогосподарської техніки».

     Менеджер з розвитку дистрибуції компанії ТОВ «Кастрол Україна» Михайло Музика в своїй презентації на тему «Мастильні матеріали для сільськогосподарської техніки» ознайомив присутніх з новими властивостями мастильних матеріалів, проаналізував їх систему класифікації.

     Головний маркетолог ТОВ «АМАКО Україна» Максим Чікунов та Вячеслав Гвоздь презентували інформацію на тему «Технічні рішення Massey Fergusson для аграрного ринку України».

     В межах семінару діяла виставка «Якість запасних частин та витратних матеріалів – інноваційний проект кафедри надійності техніки та міжнародних компаній-постачальників», на якій була представлена продукція ТОВ «Манн+Хуммель ФТ Україна», ТОВ «Кастрол Україна», ТОВ «АМАКО Україна».

     Окрім науково-педагогічних працівників, студентів факультетів конструювання та дизайну і механіко-технологічного до роботи та обговорення матеріалів ІІІ Міжнародного науково-практичного семінару долучились і наші випускники-виробничники.

     Серед учасників семінару був проведений інтелектуальний конкурс на знання сільськогосподарської техніки і технологій, сучасних фільтрів та мастильних матеріалів. Переможці отримали цінні призи і пам’ятні відзнаки.

     Студенти та співробітники факультету конструювання та дизайну і кафедри надійності техніки висловлюють найщиріші слова вдячності роботодавцям за участь у семінарі та допомогу у підготовці висококваліфікованих інженерних кадрів.

Валентина Мельник, Андрій Новицький,
доценти кафедри надійності техніки

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook