14 березня 2019 року
механіко-технологічний факультет
Настільний теніс вважається одним із найпопулярніших видів спорту у світі. От і наші студенти спробували свої сили та вміння в цьому виді спорту. У вівторок 12 березня в 11 корпусі проводився турнір з настільного тенісу.
У турнірі взяли участь 20 гравці з 4 факультетів. Учасники показали високий рівень підготовки, сплановану стратегію гри, уміння відстежувати м'ячі й прораховувати удари.
![](/sites/default/files/u285/0-02-08-673ee05b248bbb695fabe31d96b01780d2a18a9fdbec9c6ebc725229d3b6cea5_a0828db2.jpg)
Боротьба між спортсменами-учасниками точилася не на жарт. У підсумку ми отримали такі результати:
І місце –Сулима Ярослав (Механіко-технологічний факультет)
ІІ місце – Бреян Андрій (Гуманітарно-педагогічний факультет)
ІІІ місце – Кіракосян Вагагн (Механіко-технологічний факультет)
![](/sites/default/files/u285/0-02-08-e42018079547bf825be623ce48d221d665eba659a2157dc35d573d2a50a01433_7d9ce242.jpg)
Дякуємо всім учасникам, які не пожалкували свій дорогоційний час і провели його із задоволенням. А також щиро вдячні групі підтримки, яка надихала гравців на перемогу під час всієї гри!
![](/sites/default/files/u285/0-02-08-b8d4901247eb57cabb2438a69feef232c208535b89056e2a990e55f60f887438_4f740139.jpg)
![](/sites/default/files/u285/0-02-08-29c53541ed2f9c51f7bb1ab77e01e7bf84f6a0cacbf85597489d2797a1842728_1e37abc8.jpg)
![](/sites/default/files/u285/0-02-08-5bafeb1d1fb46a32d9fe3e294aa23b47ad3600884636b8c006fb4dd0a39bc975_83763cbb.jpg)
Студентка МТФ Анна Красюк