У перший день весни отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації керівники та спеціалісти Держпродспоживслужби

3 березня 2019 року

     З 18 лютого по 1 березня 2018 року згідно плану-графіку підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, керівників і спеціалістів державних установ, які належать до сфери управління Держпродспоживслужби, на базі факультету ветеринарної медицини спільно з ННІ післядипломної освіти підвищували кваліфікацію лікарі ветеринарної медицини за напрямками:

  1. Керівники і спеціалісти Держпродспоживслужби
  2. Уповноважені (офіційні) лікарі ветеринарної медицини

     Навчально-тематична програма підвищення кваліфікації включала наступні розділи:

     Перспективи ветеринарної освіти і науки в Україні, як фактор забезпечення здоров'я нації в умовах глобалізації світової економіки

     Освіта дорослих: реалізація освітніх програм та послуг в системі післядипломної освіти

     Післядипломна освіта лікарів ветеринарної медицини в Україні.

     Музейна справа у ветеринарній медицині.

     ВООЗТ (МЕБ) – єдиний список інфекційних та інвазійних хвороб. Профілактика і заходи боротьби з АЧС.

     Теоретичні аспекти системи НАССР. Підходи до практичного впровадження НАССР. Найбільш поширені невідповідності під час впровадження системи НАССР.

     Планування та організація здійснення основних протиепізоотичних заходів в Україні. Державних контроль за їх виконанням. Профілактика і заходи боротьби зі сказом в Україні, країнах СНД і світі.

     Засади та порядок здійснення державного контролю за харчовими продуктами та іншими об’єктами санітарних заходів. Повноваження та обов’язки державних інспекторів. Вимоги законодавства ЄС, України та Кодекс Аліментаріус, щодо безпечності та якості харчових продуктів.

     Нормативне законодавче забезпечення здійснення державного контролю. Про порядок видачі ветеринарних документів та відповідальність за правопорушення в галузі ветеринарної медицини.

     Державний контроль та нагляд за якістю ветеринарних імунобіологічних засобів (ВІЗ), що застосовуються в Україні. Роль державних інспекторів ветеринарної медицини в недопущенні несанкціонованого обігу в Україні ветпрепаратів.

     Найбільш небезпечні паразитарні хвороби. Організація протипаразитарних заходів. Нові методичні підходи до діагностики та лікування інвазійних хвороб тварин.

     Святковий день отримання слухачами свідоцтв про підвищення кваліфікації розпочався із відвідування музею університету, де їм поетапно розкрили історію становлення та розвитку флагмана аграрної освіти України – Національного університету біоресурсів і природокористування України.

     Після цього фахівців Держпродспоживслужби ознайомили із новою спеціалізацією в університеті «Ветеринарне забезпечення Збройних Сил України».

     Привітати випускників прийшов ректор НУБіП України, професор Ніколаєнко С.М. Він відзначив престижність навчання в Національному університеті біоресурсів і природокористування України, рейтинг і світове визнання якого зростають з кожним роком.

     Ректор підкреслив цінність і значення лікаря ветеринарної медицини, наголосив на важливості постійної праці над собою і в навчанні, й у виробництві, бо вимоги виробництва зростають, а знання швидко старіють. Станіслав Миколайович закликав ставити високі цілі й досягати поставленої мети.

     Тепло і сердечно привітала випускників із закінченням навчання і директор інститут післядипломної освіти Кулаєць М.М. та побажала цікавого та насиченого життя, мудрих і далекоглядних рішень, високих професійних досягнень.

     Декан факультету ветеринарної медицини Цвіліховський М.І. у своєму виступі подякував за роки плідного навчання і побажав великих звершень, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів.

     Після вручення кваліфікаційних свідоцтв Микола Іванович і Марія Михайлівна висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю, щодо донесення інформації на місцях до майбутніх студентів про перспективи навчання в НУБіП України, а також в сприянні зміцненню кадрового потенціалу Держпроспоживслужби України в якості роботодавців майбутніх випускників факультету ветеринарної медицини.

     Слухачі подякували керівництву і колективу Національного університету біоресурсів і природокористування України за належну організацію навчання та доброзичливе ставлення. Адже отримані знання можуть стати у нагоді їм найближчим часом у їх практичній діяльності.

Кулаєць М.М., Цвіліховський М.І., Бойко Г.В.


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook