Викладачі та гуртківці кафедри землеробства та гербології представили результати досліджень на міжнародній конференції з No-till

3 березня 2019 року
     У міжнародній конференції NTLAB 19 «Лабораторія No-till» взяли участь понад 300 представників з 14 країн світу від Аргентини до Казахстану. Україну представляли керівники та спеціалісти господарств різних форм власності з 17 областей, які працюють за даною системою землеробства. Організатором даного заходу був відомий фермер, блогер та автор каналу No-tiller – Михайло Драганчук.

     Від Національного університету біоресурсів і природокористування України активну участь у роботі конференції прийняли викладачі та студенти-гуртківці кафедри землеробства та гербології, які виконують наукові дослідження в системі землеробства no-till.

     Жваву дискусію серед учасників конференції викликала доповідь доцента кафедри землеробства та гербології Миколи Косолапа «Бур’яни як покривна культура».

     Науковий гурток кафедри на конференції представляли: Ангеліна Ящук, яка перемогла у конкурсі No-till Studend з науковою розробкою «Бур’яни як проміжні культури», Юлія Ласкава, студентка 3-го курсу, Владислав Гайдук та Андрій Савченко, студенти 2-го курсу скороченого терміну навчання.

     Дана подія дала змогу нашим учасникам налагодити контакти з багатьма відомими «ноутіллєрами» нашої країни та іноземними фахівцями, поділитись результатами своєї роботи та познайомитись з широким виробничим досвідом.


Микола Косолап, Микола Іванюк,
доценти кафедри землеробства та гербології

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook