Викладачі факультету тваринництва та водних біоресурсів взяли участь в журі конкурсу Intel Еко-Україна

12 лютого 2019 року
     5 – 8 лютого 2019 року Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Громадської організації «Спілка освітян України» провели один із найбільших конкурсів для талановитих учнів – Всеукраїнський конкурс Intel Еко-Україна 2019.

     Intel Еко-Україна – це всеукраїнський конкурс наукової творчості учнів, національний етап міжнародного конкурсу Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF), метою якого є формування та популяризація наукового і творчого світогляду серед молодого покоління, єднання бізнесу і науки, а також випробовування українського інноваційного потенціалу на міжнародній арені. Переможці конкурсу отримують право представляти Україну на міжнародному конкурсі Intel ISEF та інших міжнародних конкурсах та олімпіадах. У 2019 році виповнилось 15 років конкурсу Intel Еко-Україна.

     Юні дослідники презентували свої науково-дослідницькі проекти за 10 категоріями:

     Вже стало традицією, що до складу журі Intel Еко-Україна з біології входять викладачі і науковці Національного університету біоресурсів і природокористування України. Не є виключенням кафедра біології тварин факультету тваринництва та водних біоресурсів. У цьому році оцінював учнівські роботи доцент кафедри Іван Митяй.

  

     Паралельно з роботою в журі Іван Сергійович активно проводив профорієнтаційну роботу з талановитою учнівською молоддю. Учні та їх наукові керівники з цікавістю знайомились із факультетом тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України, який готує фахівців за спеціальностями «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та «Водні біоресурси та аквакультура». Участь викладачів і науковців університету в таких престижних конкурсах дає змогу запросити на навчання до провідного університету в галузі наук про життя талановитих дітей. До речі, учасники секції біології вирішили спробувати свої сили в олімпіаді для вступу в НУБіП. Тож бажаємо їм успіхів і чекаємо серед студентів університету.

  


Олена Дегтяренко,
доцент кафедри біології тварин

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook