Читай та навчайся! Студенти університету активно розпочали другий навчальний семестр з отримання навчальних видань у бібліотеці

6 лютого 2019 року
   З 4 лютого в університеті розпочався другий навчальний семестр, тож приємно відзначити, що саме зараз користувачі бібліотеки активно проходять перереєстрацію та отримують навчальні книги, що необхідні для навчання.  

      Так, зокрема, лише за перші 3 дні навчання бібліотекарями як центральної бібліотеки, так і її філіями перереєстровано 587 користувачів, яким видано 1453 примірники навчальної літератури. Та й це лишень початок.

     Важливо, що студенти мають можливість користуватись електронною бібліотекою НУБіП України. В електронному форматі доступні всі необхідні навчальні та методичні видання, які доступні з локальної мережі університету та в гуртожитках. Репозитарій цих матеріалів містить повні тексти 1384 підручників та навчальних посібників, 591 монографію, 3290 навчально-методичних матеріалів.

   Запрошуємо тих, хто ще не встиг пройти перереєстрацію, зробити це та отримати необхідні видання для навчання протягом другого семестру. І скористатися електронним доступом до навчальних ресурсів!

Тетяна Кіщак,
директор наукової бібліотеки
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook