Всеукраїнський науково-практичний семінар-практикум «Калейдоскоп Новорічних змін бухгалтерського обліку» Облік і звітність в умовах законодавчих новацій -2019 та застосування МСФЗ

21 січня 2019 року

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ
Економічний факультет
Кафедра обліку та оподаткування
Всеукраїнське бухгалтерсько-юридичне видання
«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнський науково-практичний семінар-практикум «Калейдоскоп Новорічних змін бухгалтерського обліку» Облік і звітність в умовах законодавчих новацій -2019 та застосування МСФЗ
м. Київ, 22 січня 2019 р.

Мета семінару: аналіз актуальних законодавчих змін обліку і оподаткування, практики застосування МСФЗ та напрямів їх впровадження в навчальний процес.
Завдання семінару: впровадження в практичну діяльність та підготовку фахівців з обліку і оподаткування закладами вищої освіти нормативних змін ПКУ, що набувають чинності у 2019 році щодо розрахунків з ПДВ й податку на прибуток, його розрахунку та розкриття за МСФЗ; законодавчих змін щодо валютних операцій, форм річної фінансової звітності, термінів її подання, обов’язкового аудиту та оприлюднення, формування облікової політики підприємства, застосування МСФЗ

Вітальне слово:
1. Ніколаєнко С. М. – ректор НУБіП України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор.

Спікери:
1. Шахно Л. І.– міжнародний сертифікований професійний бухгалтер САР, СІРА, директор Академії професійного бухгалтера, головний бухгалтер холдингу професійних послуг "Західна консалтингова група".
2. Рогозний С. А. – аудитор, консультант з питань МСФЗ, член Ради Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України (ФПБАУ), керівник комітету ФПБАУ з фінансів та бюджету, автор газети «Все про бухгалтерський облік».
Цільова аудиторія: фахівці-практики з обліку і оподаткування, студенти, магістри, аспіранти, викладачі обліково-економічних дисциплін закладів вищої освіти.

Місце проведення: Національний університет біоресурсів і природокористування України, навч. корпус № 3, пов. 3, актова зала, вул. Героїв Оборони, 15, м. Київ, Україна, 03041.

Реєстрація: 09:30 - 10:00. Початок о 10:00 (тривалість- 07:00 год.).
Інформація для учасників: Деталізований зміст семінару та форму реєстрації наведено за посиланням http://seminar.vobu.ua/seminars/registration/182

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook