ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ ФАХІВЦЯ – НОВІ ГОРИЗОНТИ

6 грудня 2018 року

     05 грудня у ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж» відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція педагогічних, науково-педагогічних працівників та студентів «Формування професіоналізму фахівця – нові горизонти».

       Метою конференції було обговорення актуальних питань щодо якісної підготовки висококваліфікованих і конкурентоздатних фахівців, енерго- та ресурсозбереження, розвитку транспортної логістики в Україні, екологічних проблем навколишнього середовища та безпеки й охорони праці, покращення здоров’я людини.

       Конференцію було розпочато пленарним засіданням, на якому директор Олена Литовченко привітала учасників з початком її роботи, побажала плідної роботи та творчого натхнення.

        Під час роботи конференції активно велися дискусії щодо ціннісних орієнтацій у модернізації сфери освіти, ролі сільськогосподарського виробництва в економіці України, новітніх інформаційних технологій в суспільстві,  національно-патріотичного та естетичного виховання студентів, шляхів удосконалення господарювання в аграрному секторі тощо.  

       Учасники конференції представили свої доповіді, в яких було розкрито роль природничо-математичних дисциплін в підготовці висококваліфікованих фахівців, сучасний стан економіки України, правове забезпечення інформаційної безпеки, впровадження інформаційних технологій в освіті й сучасні тенденції розвитку транспортно-логістичних систем.

        Програма конференції налічує близько 190 наукових доповідей представників 14 закладів вищої освіти України.
        Усі присутні були дуже активними в процесі обговорення питань, ділилися власними здобутками та переймали практичний досвід інших учасників.   
 
 
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій