На факультеті ветеринарної медицини розпочали роботу екзаменаційні комісії по заслуховуванню випускних магістерських робіт

13 грудня 2018 року

     На факультеті ветеринарної медицини 10 грудня розпочали роботу екзаменаційні комісії по заслуховуванню випускних магістерських робіт студентами спеціальностей 211 – Ветеринарна медицина та 212 – Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза денної форми навчання за затвердженим деканом графіком захисту магістерських робіт.

     До захисту було допущено 99 студентів спеціальності 211 – Ветеринарна медицина та 24 студенти спеціальності 212 – Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза, які успішно виконали навчальний план підготовки магістра та підготували випускну магістерську роботу.
     На факультеті ветеринарної медицини згідно наказу ректора №525 від 10 травня 2018 року сформовано дві екзаменаційні комісії із заразної та незаразної патологій спеціальності "Ветеринарна медицина" та одна екзаменаційна комісія зі спеціальності «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза».
     Головою комісії з питань заразної патології тварин призначено професора Віталія Недосєкова, головою другої екзаменаційної комісії, яка займається розглядом магістерських робіт, що розкривають питання незаразної патології тварин, було призначено професора Володимира Духницького, головою третьої комісії по спеціальності 2212 – Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза було призначено професора Ларису Шевченко.

     Роботу комісій з вітальним словом відкрив декан факультету ветеринарної медицини Микола Цвіліховський, побажавши студентам успіхів та гарних захистів, а комісіям – плідної роботи.
     Захист магістерських робіт відбувався в дискусійній формі, під час якої обговорювалися актуальні питання в сфері ветеринарної медицини відповідно до проведених магістрами власних досліджень.

     В обговоренні представлених результатів досліджень узяли участь усі присутні, в тому числі і запрошені представники роботодавців.
     Перших два дні захисту студентами магістерських робіт залишили позитивне враження у членів екзаменаційних комісій, які відзначили, що представлені на захист роботи виконані на досить високому науковому рівні, мають науково-практичну цінність та значимість, окремі роботи містять елементи наукової новизни.
     Магістри впевнено відповідали на поставлені запитання та довели ефективність своїх результатів досліджень та висновків.
     Комісії продовжать свою роботу до 14 грудня.

Володимир Мельник,

заступник декана ветеринарної медицини з магістерської підготовки

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015