Студенти-першокурсники відвідали музей університету

27 листопада 2018, 14:15
З метою ознайомлення з історією та сучасністю Національного університету біоресурсів і природокористування України кураторами 10 і 9 студентських груп 1 курсу скороченого терміну навчання І. Ю. Пашкевич та Р. О. Слободян 22 листопада було організовано відвідування ввіреними студентами музею університету.
Для цього попередньо було домовлено і здійснено запис на екскурсію з директором музею М. А. Поливач, оскільки такий захід організовано для всіх студентських груп 1 курсу НУБіП України і для бажаючих вже існувала черга.

Екскурсія розпочалася з експозиції «Сільське господарство на теренах України», де було представлено різноманітну діяльність, обробку землі, сільське господарство та елементи побуту і життя тогочасних жителів України за часів Трипільської культури, до і після Хрещення Київської Русі. Окремо директор акцентувала кількома гіпотезами походження історичної назви Голосієва м. Києва. Потім була розповідь про історичні етапи становлення НУБіП України, архітекторів навчальних корпусів, їх трагічну долю, перших очільників інститутів та факультетів.

 

Приємно було те, що окремі елементи експозиції було надано проректором з навчальної і виховної роботи С. М. Квашею.
Наступна експозиція була присвячена героям Великої Вітчизняної війни, труднощам евакуації навчальних корпусів, інститутів і факультетів, її переломним моментам і визволенню міста, викладачам та студентам, які віддали свої життя за оборону Києва і України. Окремим стендом представлено видатних героїв Революції Гідності та військового конфлікту на сході України.

 

Далі екскурсія продовжилася ознайомленням з факультетами, інститутами, їх основною діяльністю та численними друкованими підручниками і довідниками, науковими і практичними здобутками та напрямами їх подальшого розвитку. Потім – інформативному стенду про відокремлені підрозділи та позиції університету в Україні і світі, його нагородам і кубкам за здобутки у різні часи.

 

Окремий стенд присвячено Героям, видатним випускникам НУБіП України різних часів, які займали або очолюють донині керівні посади різних країн Європи та Азії.

Студенти зацікавлено слухали, задавали запитання, цікавилися історичними подіями минулого і сучасності університету.

На завершення зустрічі студенти разом із кураторами подякували гучними оваціями за проведену екскурсію і побажали миру, добра і процвітання директору музею та колективу НУБіП України в цілому.

 

Доцент кафедри паразитології та

тропічної ветеринарії  О. В. Семенко

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015