Стартували змагання «Студентської баскетбольної ліги України»

13 листопада 2018 року

12 листопада 2018 року відбулися чергові ігри у рамках Студентської баскетбольної ліги України серед жіночих та чоловічих команд. У спортивному комплексі Національного авіаційного університету чоловіча збірна команда з баскетболу НУБіП України зустрічалася зі збірною командою НАУ, а жіноча – з НТУ України «КПІ ім. Ігоря Сікорського». Поєдинки видалися досить напруженими і видовищними. Наші хлопці завзято змагалися з сильним суперником, випереджаючи на одне очко у першому періоді. Але, на жаль, не змогли встояти проти активного наступу більш досвідченої команди з НАУ і програли з рахунком 46:64. Не зважаючи на такий результат, хотілося б відмітити хорошу гру у захисті Дениса Рубця з механіко-технологічного факультету. Дуже допоміг команді студент першого курсу агробіологічного факультету – Данило Павлюченко, також запам`ятався вболівальникам своїми влучними 3-х очковими кидками – Артем Ковриженко (ННІ ЛСГП).

Дівчата ж розпочали гру дуже активно, штурмуючи кільце суперника і добре відігравались у захисті. Команді з КПІ нічого не лишалося, як кидати у кільце з дальньої відстані, що їм не дуже вдавалося. З перших же хвилин збірна команда НУБіП України повела у рахунку, але кілька прикрих помилок призвели до відставання у другому періоді на 5 очок. Після відпочинку дівчата зібралися, зробили кілька вдалих перехватів і повели у рахунку, до кінця матчу збільшивши розрив у рахунку до 17 очок. Матч закінчився з рахунком 50:67 на користь НУБіП України. Найбільшу кількість підборів зробила Анна Онопрійчук із факультету тваринництва і водних біоресурсів.