Участь співробітників факультету ветеринарної медицини НУБіП України у Першій профорієнтаційній конференції «Моя майбутня професія»

12 листопада 2018 року

Співробітники кафедри терапії і клінічної діагностики доцент Немова Т.В. та асистент Палюх Т.А., разом із асистентом кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. В.Г.Касьяненка Мельником О.О. взяли участь у Першій профорієнтаційній конференції «Моя майбутня професія», яка відбулась 10 листопада 2018 р. в Українському домі.


Метою конференції було ознайомлення учнів 10-11 класів із найбільш розповсюдженими професіями в Україні та за кордоном та подальша орієнтація їх у перспективі вибору своєї майбутньої професії.

На профорієнтаційній конференції були представлені:
- Топові університети Києва (більше 20).
- Найкращі освітні компанії та цікаві майстер-класи від них.
- Провідні спікери і зі сфери освіти та бізнесу (Сергій Квіт, Міністр освіти та науки 2014-2016; Яніна Андреєва, акторка серіалу "Школа"; Вікторія Щербина, директор школи Монтессорі; Олександр Востряков, декан факультету Економіки та управління КНЕУ ім. Вадима Гетьмана; Олександр Павленко, генеральний директор IBS Education).
В роботі конференції взяли участь більше 500 учнів 10-11 класів та їх батьки.


Під час роботи конференції протягом 5 годин відбувалось спілкування майбутніх абітурієнтів з представниками університетів та освітніх компаній, а також ще протягом 4 годин проводились лекції та майстер-класи.
Організатором конференції виступала IBS Education - освітня компанія, що спеціалізується на профорієнтації.

Доцент Немова Т.В.

 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій