Тренди, що змінюють світ і визначають, якою буде нова енергетична ера

22 жовтня 2018 року

     Найбільшу у Східній Європі бізнес-подію, присвячену новітнім енергетичним технологіям, відновлювальним джерелам енергії та енергоефективності, а також останнім світовим і локальним трендам у сфері сталої енергетики – Х міжнародний форум та виставку новітньої енергетики Східної Європи SEF-2018 KYIV, що проходили 17-19 жовтня у столичному виставковому центрі «АККО Інтернешнл», – відвідали і магістри спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

    Для компаній, що працюють у сфері сталої енергетики, SEF набув статусу ефективної ділової платформи, на якій традиційно зустрічаються кращі міжнародні експерти, керівники галузевих державних відомств, представники постачальників і виробників обладнання, інвестиційні компанії і банки, девелопери, сервісні і енергетичні компанії, які є операторами об'єктів відновлюваної енергетики.
     Партнерами SEF-2018 KYIV виступили компанії: kNESS, Jinko Solar, JA Solar, Helios Strategia, Huawei, Photomate, Solar Steelconstraction, US Solar.

 

   18 жовтня компанії з більш ніж 30 країн представляли технології, обладнання та сервіси для сегментів сонячної енергетики, вітроенергетики, біоенергетики, енергоефективності, а також об’єктів енергетичної інфраструктури.
     Серед учасників форуму у цьому році вперше було багато вітчизняних виробників. Виробництво обладнання для об’єктів відновлювальної енергетики та енергоефективності в Україні набуває обертів. Розвиток відновлювальної енергетики в країні створив цілу низку нових бізнес-ніш: як для виробничих підприємств, так і різного роду сервісних компаній. Безумовно, це дуже позитивні процеси, які зміцнюють нашу економіку.

     Форум став унікальною можливістю для магістрів університету отримати інформацію про фінансові, юридичні і технічні особливості об’єктів відновлюваної енергетики, а також енергозабезпечення різних виробничих і комерційних об’єктів.

Анна Слободяник,
старший викладач кафедри біржової діяльності і торгівлі 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook