КАФЕДРА ПАРАЗИТОЛОГІЇ ТА ТРОПІЧНОЇ ВЕТЕРИНАРІЇ АКТИВНО ПРОВОДИТЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНУ РОБОТУ

15 вересня 2018 року

Згідно розпорядження ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України С. М. Ніколаєнка та декана факультету ветеринарної медицини М. І. Цвіліховського «Про проведення профорієнтаційної роботи у 2018-2019 навчальному році», 13 вересня 2018 року доцентами кафедри паразитології та тропічної ветеринарії Оленою Семенко, Мариною Галат та Іриною Пашкевич, а також завідувачем навчальної лабораторії кафедри Інною Береговець було проведено профорієнтаційну роботу серед учнів 2 класів гімназії № 179 м. Києва.

Школярам в навчальній аудиторії було презентовано макро- і мікропрепарати з колекції кафедри паразитології та тропічної ветеринарії. Упродовж спілкування викладачі ознайомили учнів з найбільш небезпечними паразитарними хворобами тварин та людини. Було акцентовано, що основним у профілактиці здоров’я тварин і людини є проведення дегельмінтизації та дотримання правил особистої гігієни. Наголошувалося, що паразити здатні поселятися в організмі людини і проникати у різні тканини, внутрішні органи та спричиняти зміни і порушення їх функцій.

Упродовж заняття учні з цікавістю розглядали препарати гельмінтів, кліщів та комах. У ході спілкування було з’ясовано, що більшість школярів мають своїх домашніх улюбленців, а саме собак та котів.

Школярі проявили неабиякий інтерес до різноманітних личинок комах, паразитичних червів та їх проміжних хазяїв. Також задавали питання стосовно препаратів та їх форм для лікування тварин і людини.
В цілому професійно-орієнтаційна робота з учнями 2 класів гімназії № 179 м. Києва пройшла у дружній атмосфері. Учні проявляли зацікавленість щодо професії ветеринарного лікаря.
 

Наталія Сорока,
доктор ветеринарних наук, професор,
завідувач кафедри паразитології та
тропічної ветеринарії НУБіП України


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015