Як землевпорядники підкорюють геодезичні полігони «Перлини Дзвінкового»

12 серпня 2018 року

     У кого як, а у студентів факультету землевпорядкування літо проходить продуктивно й успішно! Поки решта студентів ніжаться на берегах морів та річок; збирають урожай на городах батьків; заготовляють смаколики на зиму, землевпорядники закріплюють теоретичні знання практичними навичками!

     Коли заглянеш на сторінки соціальних мереж студентів 1-2 курсів факультету землевпорядкування, можемо побачити одну спільну рису – геолокацію «Перлина Дзвінкового». Саме так наші студенти називають базу практики Боярську лісово-дослідну станцію. Мальовниче село Дзвінкове вже стало традиційним місцем проведення навчальних практик з дисциплін «Топографія» та «Геодезія».

     Що можна сказати про нього? Дзвінківський навчально-науково-виробничий центр – це поєднання чарівної природи Боярського лісництва і потужної навчальної бази, яка майстерно відшліфовує знання майбутніх професіоналів своєї справи! А навчальна практика з дисципліни «Геодезія» є однією з найбільш очікуваних подій серед землевпорядників, адже майбутні фахівці з геодезії та землеустрою залюбки практикують свої вміння в аудиторіях та за їх межами!

 

     У студентів є можливість безпосередньо працювати з сучасними геодезичними приладами, які раніше розглядали на картинках, екранах моніторів – це електронні тахеометри провідних компаній Leica Geosystems, Trimble Navigation, оптичні теодоліти, нівеліри.
     Майбутні землевпорядники впевнені, що практика дасть змогу вдосконалити свої знання, почерпнути якомога більше практичних навичок, і зробити ще один крок вперед до омріяної мети – стати справжнім фахівцем галузі!

  

     Приємно проживати в створених керівництвом університету умовах, працювати на полігонах, проводити дозвілля і смачно харчуватися в їдальні, що знаходиться на території бази. Ця практика завжди є «родзинкою» у підготовці бакалаврів з геодезії та землеустрою. Часто навідуються в гості старшокурсники, кажуть, що сумують за «Перлиною Дзвінкове», а ми з нетерпінням чекаємо поважних гостей 17 серпня і готуємось до перемоги у навчальних квестах та спортивних заходах.

  

     Саме в такому місці душа прагне спокою, а в думках народжуються ліричні рядки віршу:

Ми готувались в Дзвінкове,
У шостому зустрілись знову.
Вже другий курс, все не нове.
Валізи, рюкзаки давно готові!

Але, неначе вперше, очі заіскрились,
І ось, нарешті, почали пригоду,
В серпневу сонячну погоду,
В автобусі за місто віддалились...

До «Перлини Дзвінкової» !
Красу її запам'ятали назавжди!
Манив бадьорий запах хвої,
І теплі, дружні вечори.
Згадали антикварний Т-тридцятий,
Авжеж, не просто було з ним!

Проїжджі думали, що ми кіно знімали,
А може й так, кіно, але своє.

Про те, як прилад виставляли,
В центр бульбашку, відліки, контроль..
Знімали точно, рахували,
Нев'язки зводили на нуль…

Так кожен став Геодезистом,
Навчився у команді працювать,
Адже в теорії замало змісту,
Якщо не знаєш як її застосувать!

І знаєте, усе-таки це місце,
Залишить теплий слід
У серці кожного геодезиста!

Марія Місяйло,
студентка другого курсу факультету землевпорядкування

    А знаєте, від себе хочу додати, що чути позитивні відгуки про навчальний процес від студентів – це приємно! Бо намагаємося вдосконалюватись. В наш час, головне, не імітувати роботу, а «робити» конкурентоспроможного фахівця. Тяжко в економічно складний для країни і університету час, тому залучаємо роботодавців. І лише спільною роботою, досягаємо практичних результатів. Адже після цієї практики наші студенти, у вільний від навчання час, без проблем працюють з найновішими геодезичними приладами на землевпорядних підприємствах. А це значить, що рухаємося у правильному напрямку!

Тарас Євсюков,
декан факультету землевпорядкування

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook