Науковий гурток «Планета тварин» прийняв участь у Фестивалі студентської науки на факультеті тваринництва та водних біоресурсів
Науковий гурток «Планета тварин» прийняв участь у Фестивалі студентської науки на факультеті тваринництва та водних біоресурсів
13 травня 2018 року
10 травня 2018 року пройшов І етап VII «Фестивалю студентської науки – 2018» серед студентів факультету тваринництва та водних біоресурсів, факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК, ВП НУБіП України «Ірпінський економічний коледж», який в цьому році присвячений 120-річчю Національного університету біоресурсів і природокористування України.
![](/sites/default/files/u296/dsc06882.jpg)
Ця подія була особливою і для учасників наукового гуртка «Планета тварин» кафедри біології тварин, студентів 1 курсу, які вперше прийняли участь у науковому заході такого рівня. На Фестивалі змагалися представники 18 із 21 студентських наукових гуртків, які показали наукові здобутки за 2017/2018 навчальний рік і стратегію розвитку.
![](/sites/default/files/u296/img_20180227_134629.jpg)
Гурток «Планета тварин» представив його староста Юрій Бойко, який зазначив мету роботи, основні напрямки діяльності, науково-пізнавальну спрямованість гуртка, який є базовою платформою магістерської програми «Збереження біологічного різноманіття водно-болотних угідь України».
![](/sites/default/files/u296/img_20180323_134747.jpg)
Бойко Ю. зазначив, що перед початком досліджень члени гуртка проходять теоретичну і практичну підготовку. Дослідження проводяться як в лабораторії, так і польових умовах. Результати досліджень обговорюються на засіданнях гуртка. Щорічно про свою роботу члени гуртка доповідають на Всеукраїнських та Міжнародних наукових конференціях. У 2018 році студентами зроблено п’ять доповідей на 72-й Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції «Сучасні технології у тваринництві та рибництві: навколишнє середовище – виробництво продукції – екологічні проблеми», де за свою доповідь Юрій Бойко отримав почесне ІІ місце.
![](/sites/default/files/u296/img_20180323_133511.jpg)
![](/sites/default/files/u296/img_20180227_141442.jpg)
За підсумками роботи відбіркової комісії Фестивалю, до складу якої входили викладачі, аспіранти та студенти різних факультетів НУБіП України, гурток «Планета тварин» посів 7 місце (23,67 балів із 30).
Приємно відзначити, що студенти гідно представили результати своєї роботи; постійно вдосконалюють форми наукової діяльності, все ширше використовують інноваційні методики, які допомагають розкрити студентський науковий потенціал.
![](/sites/default/files/u296/dsc06876.jpg)
![](/sites/default/files/u296/dsc06878.jpg)
![](/sites/default/files/u296/dsc06886_0.jpg)
Митяй І.С., керівник гуртка «Планета тварин»,
доцент кафедри біології тварин