3 травня 2018, 15:50
механіко-технологічний факультет
2-18 травня 2018 року з нагоди відзначення 120-річчя Університету та Дня науки в університеті пройшов VIІ «Фестиваль студентської науки - 2018». Мета даного заоду полягає в розвитку студентської наукової та інноваційної діяльності в НУБіП України та залучення молоді до роботи в студентських наукових гуртках. Студенти, що задіяні в наукових гуртках кафедри механізації тваринництва також прийняли акивну участь в даному заході.
![](/sites/default/files/u285/img_20180503_094910.jpg)
![](/sites/default/files/u285/img_20180503_094925.jpg)
![](/sites/default/files/u285/img_20180503_101810.jpg)
![](/sites/default/files/u285/img_20180503_105216.jpg)
![](/sites/default/files/u285/img_20180503_105646.jpg)