Черкащина. Викладачі НУБіП провели Учнівську наукову школу для одинадцятикласників

23 квітня 2018 року

Минулого тижня відбувся візит делегації Національного університету біоресурсів і природокристування України на чолі з проректором з навчальної і виховної роботи Сергієм Квашою у Верхняцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-ліцей" Христинівського району Черкаської області. На базі даного ліцею вперше розпочала роботу Учнівська наукова школа Христинівщини за участю представників Національного університету біоресурсів і природокористування України та Управління освіти Христинівського району.

На пленарному засіданні виступив проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша, який презентував конкурентні переваги університету, розказав про важливість підготовки високоосвічених фахівців та зауважив що, саме за освіченими людьми - майбутнє держави.

Під час роботи Учнівської наукової школи, начальником відділу якості освіти, маркетингу на профорієнтаційної роботи Дмитром Мотринчуком було поширено роздаткові матеріали серед майбутніх абітурієнтів з інформацією про переваги навчання в університеті, умовами вступу та переліком спеціальностей.

Подальша робота заходу продовжувалась в секційних засіданнях. В секції Технічні науки університет представили:
- Ірина Ясенова, доцент кафедри компютерних наук з темою "Сучасні виклики та загрози в ІТ індустрії";


- Євгеній Антипов, ст.викладач кафедри теплоенергетики представив тему "Енергозбереження та використання відновлювальної енергетики в закладах";

В роботі секції Біологія взяли участь:
- Василь Гуменюк, ст. викладач кафедри лісівництва з темою "Лісова пірологія - наука про управління пожежами";


- Катерина Карабач, доцент кафедри грунтознавства та охорони грунтів ім.проф. М.К.Шикули з темою "Грунти як основа формування якісної продукції";

На секції Філологія доповідала Олена Бабенко, доцент кафедри романо-германських мов і перекладу з темою "From Sea to Sea: English-speakink Countries";

В роботі секції Економіка-фінанси перед учнями презентувала доповідь Ольга Файчук, ст. викладач кафедри фіскальної політики з темою "Фінансова грамотність - запорука добробуту сім'ї і економічного піднесення України".

Впродовж проведення даного заходу майбутні вступники виявляли інтерес та зацікавленість щодо спеціальностей які представлені в університеті, ставили багато запитань, адже саме в цей час абітурієнти обирають майбутню професію, яку мають бажання опанувати. Маємо надію, що отримана в ході проведення Учнівської наукової школи інформація стане їм у нагоді.

Дякуємо Христинівському районному відділу освіти в особі начальника Людмилі Марченко, директору Світлані Остапенко та усьому колективу Верхняцького НВК за можливіть взяти участь в роботі учнівської наукової школи та сподіваємося на довгострокову співпрацю.

 

Начальник відділу якості освіти, маркетингу та профорієнтаційної роботи
Дмитро Мотринчук


Робота учнівської наукової школи
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook