Факультет ветеринарної медицини запросив на навчання випускників коледжів та технікумів

20 квітня 2018 року

Завершальним етапом профорієнтаційної роботи на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України став День відкритих дверей для випускників коледжів, технікумів та їх батьків, який відбувся 19 квітня 2018 року. Найчисленнішими виявилися випускники Немішаївського агротехнічного коледжу, яких прибуло 75 осіб. Були також випускники Мукачівського аграрного коледжу Закарпатської області, Липковатівського аграрного коледжу Харківської області, Новочорторійського ДАТ Житомирської області, Козелецького коледжу ветеринарної медицини Чернігівської області, а також випускники шкіл, ліцеїв (м. Київ, м. Миколаїв, м. Черкаси). Всього було 90 осіб.


Майбутнім абітурієнтам були роздані буклети факультету та університету, правила прийому до НУБіП України  та студентська газета «Punctum Optimum».
Заступник декана факультету, доцент Василь Данілов представив коротку презентацію про факультет та його історію і ознайомив з матеріально-технічною базою, можливістю проходження практичного стажування за кордоном. Він акцентував увагу на тому, що з 2017 року впроваджений у навчальний процес новий навчальний план підготовки фахівців ветеринарної медицини за освітнім ступенем  «Магістр» з терміном навчання 6 років (360 кредитів), який адаптований до кращих європейських університетів.

Також наголошувалось на тому, що галузь знань «Ветеринарна медицина» має дві спеціальності: 211 «Ветеринарна медицина» і 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза». Абітурієнти задали ряд запитань,  на що отримали вичерпні відповіді.
В подальшому абітурієнти та їх батьки ознайомились з кафедрою паразитології та тропічної ветеринарії і фундаментальною кафедрою анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В Г. Касьяненка.  Особливу зацікавленість виявили пластиновані препарати для навчального процесу. Асистент кафедри Олексій Мельник провів екскурсію по кафедрі та ознайомив майбутніх абітурієнтів з музеєм кафедри.


Завідувач Клінічного центру «Ветмедсервіс» В’ячеслав Соломон ознайомив абітурієнтів та їх батьків з роботою клініки дрібних та продуктивних тварин.


Отож! Чекаємо на абітурієнтів з Київщини та інших областей України.
 

Заступник декана Юрій Жук

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій