Студентка Марія Корень – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Лісове господарство»

16 квітня 2018 року

     Студентські наукові роботи, які виконуються в ННІ лісового і садово-паркового господарства, традиційно високо оцінюються як вагомий внесок у розвиток наукового потенціалу досліджень лісової галузі. Не виключенням став цьогорічний 2-й етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Лісове господарство», який проводився на базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва 11–12 квітня 2018 року. НУБіП України на ньому представляла студентка магістратури Марія Корень, яка виборола своє місце в другому турі конкурсу, пройшовши ретельне рецензування наукової складової роботи експертною комісією.

     Наукові дослідження на тему: «Просторово-часовий розподіл лісових пожеж на території Рівненщини за матеріалами супутникової зйомки» (наук. керівник – доц. Миронюк В.В.) стосувалися нового і надзвичайно перспективного для України напряму, пов’язаного із застосуванням даних супутникової зйомки для моніторингу лісових пожеж. Робота М. Корень є прикладом практичного застосування сучасних інформаційних технологій та інструментів дистанційного зондування землі для відтворення просторового розподілу історичних пожеж, оцінки їхнього впливу на лісові екосистеми Полісся України. Подібні дослідження є важливим етапом моделювання розвитку пожеж на ландшафтному рівні, розробки стратегій з їхнього попередження та зменшення ймовірних ризиків.

     За результатами конкурсу Марія Корень посіла третє місце.

Сергій Зібцев,
професор кафедри лісівництва

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook