Старший викладач кафедри Ачкевич Оксана Миколаївна відвідала разом з студентами Міжнародний аеропорт “Бориспіль”
Старший викладач кафедри Ачкевич Оксана Миколаївна відвідала разом з студентами Міжнародний аеропорт “Бориспіль”
13 квітня 2018 року
м. Бориспіль
Старший викладач кафедри механізації тваринництва Ачкевич Оксана Миколаївна відвідала разом з студентами спеціальності "Транспортні технології" та викладачами кофедри транспортних технологій та засобів в АПК Міжнародний аеропорт “Бориспіль”.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u285/20180410_165813.jpg)
Студенти дізнались про будову літаків, вантажопідйомність та інші технічні характеристики. Зацікавлено слухали розповідь про конструкції літаків, їх призначення та різноманітну техніку, яку використовують співробітники аеропорту для обслуговування авіаперевезень. Дуже детально й презентабельно була проведена екскурсія працівниками пожежного депо та кінологічної служби. Приклади своєї роботи пожежні демонстрували використовуючи справжню техніку, машини, подовжувачі, спеціальне обладнання для захисту людини під час гасіння пожежі.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u285/20180410_164208.jpg)