Стали відомі переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Ветеринарна медицина»

4 квітня 2018 року

Згідно із наказом ректора НУБіП України №1292 від 15.12.2017 р. «Про проведення I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади в 2017-2018 н.р. у НУБіП України» 28 березня 2018 року на факультеті ветеринарної медицини було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Ветеринарна медицина».
Участь в олімпіаді прийняли 52 студенти 4 курсу повного та 3 курсу скороченого термінів навчання ОС «Бакалавр».


Членами організаційного комітету було розроблено питання для учасників олімпіади з дисциплін: «Ветеринарне акушерство, гінекологія та біотехнологія відтворення», «Внутрішні хвороби тварин», «Оперативна, загальна і спеціальна хірургія», «Ветеринарно-санітарна експертиза», «Паразитологія та інвазійні хвороби», «Епізоотологія та інфекційні хвороби» та «Патологічна анатомія».


За результатами перевірки письмових робіт членами журі було визначено трьох переможців: І місце виборов студент 3 курсу скороченого терміну навчання Руслан Заріцький, ІІ – студентка 4 курсу повного терміну навчання Анна Волощук, а ІІІ – студентка 3 курсу скороченого терміну навчання Ганна Ярова.


Бажаємо переможцям гідно представити факультет ветеринарної медицини НУБіП України у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Ветеринарна медицина», яка пройде 24-26 квітня 2018 р. на базі Подільського державного аграрно-технічного університету. 

Заступник декана факультету ветеринарної медицини

Юрій Жук

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій