ЗВІТНО-ВИБОРЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ОРГАНІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

16 лютого 2018 року
Актовий зал

13 лютого в коледжі відбулася звітно-виборча конференція органів студентського самоврядування.

На захід були запрошені директор коледжу Олена Литовченко, заступники директора, завідувачі відділень, викладачі.

Під час конференції було заслухано звіт голови Студентської ради коледжу Аліни Паскевич про результати роботи Студентської ради за 2017 рік.

Також у ході конференції відбулися вибори голови, заступника та нового складу Студентської ради навчального закладу. Серед кандидатів на посаду голови Студентської ради коледжу були: Євгенія Дощенко, студентка відділення економіки, логістики та інформаційних систем групи ПН171; Ольга Костенко, студентка відділення економіки, логістики та інформаційних систем групи ОН171; Олександр Перевера, студент відділення технічно-енергетичних систем та засобів автоматизації групи МН161.

Після представлення кандидатами своїх передвиборчих програм відбулося таємне голосування, за результатами якого головою Студентської ради коледжу обрано Олександра Переверу, заступником голови – Ольгу Костенко.

Після підведення підсумків директор коледжу привітала новообраний склад Студентської ради коледжу та побажала терпіння і наполегливості в роботі. Запевнила, що адміністрація коледжу завжди відкрита до діалогу і співпраці та готова підтримувати ініціативи органів студентського самоврядування.

Наталія Шевченко,
заступник директора з виховної роботи

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)