«Мій тато – герой»: спортивне свято для дітей учасників бойових дій та загиблих в АТО

2 березня 2018 року

     У дні, коли країна відзначала День Гідності та Свободи, кафедра військової підготовки спільно з факультетом конструювання та дизайну провели захід з промовистою назвою «Мій тато – герой».

     Ми запросили дітей учасників бойових дій та загиблих в АТО на сході нашої країни. Їх гостинно зустріли і на кафедрі військової підготовки, і в деканаті факультету конструювання та дизайну, де на згадку отримали футболки з надписом «Мій тато – герой». А у спортивному комплексі їх вже чекав президент Асоціації дитячого волейболу України Вадим Тищенко, який цікаво розповідав про волейбол. Діти розважались, веселились та навчались технічно правильно приймати, передавати та подавати волейбольний м’яч через сітку.

     Зустріч продовжилася вже у ширшому форматі. До неї приєдналися команди ветеранів-майстрів з волейболу «Тризуб», «Легіон» і «Вимпел». За активної підтримки маленьких вболівальників відбулося дві гри. У першій спортсмени кафедри військової підготовки («Тризуб») зустрілися з ветеранами Києва («Легіон»). У напруженій боротьбі з рахунком 15:13 переміг «Тризуб», який у фіналі зустрівся з командою факультету конструювання та дизайну «Вимпел». Перемога дісталася останньому.

     Присутній голова громадської організації Ради ветеранів АТО Юрій Герасимчук подякував декану факультету конструювання та дизайну Зіновію Ружило, завідувачеві кафедри військової підготовки Анатолію Єсаулову за велику патріотично-виховну роботу, яку вони проводять, і матеріальну допомогу, яку університет надає сім’ям загиблих в АТО.

Микола Литвин,
провідний фахівець відділу виховної роботи
та студентських справ 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook