Засідання Вченої ради НУБіП України

22 листопада 2017, 14:00
Корпус №3, ауд. 308

     22 листопада 2017 р. о 1400 в 308 ауд. (зала засідань вченої ради) навчального корпусу № 3 відбудеться засідання Вченої ради НУБіП України.

 

Порядок денний:

1. Про підсумки діяльності за місяць та поточні завдання університету.
          Інформує ректор університету, д.пед.н., професор, член-кор. НАПН України Ніколаєнко С.М.

2. Наукова доповідь на тему: «Екологічна система землеробства». Доповідає завідувач кафедри землеробства та гербології, д.с.-г.н., проф., член-кор. НААН України Танчик С.П.

3. Про діяльність НДІ здоров'я тварин по виконанню заходів Програми розвитку університету «Голосіївська ініціатива - 2020» та залучення молодих вчених і студентів до дослідницької роботи. Доповідає директор НДІ здоров'я тварин, д.вет.н., проф. Засєкін Д.А.

4. Про план заходів щодо реалізації програми «Голосіївська ініціатива – 2020» на 2018 рік. Доповідає проректор з навчальної і виховної роботи, д.е.н., проф., академік НААН України Кваша С.М.

5. Про сьогодення і перспективи поліпшення роботи наукової бібліотеки НУБіП України. Доповідає директор бібліотеки, к.с.-г.н. Кіщак Т.С.

6. Про рекомендації навчально-методичної ради НУБіП України. Доповідає проректор з навчальної і виховної роботи, д.е.н., проф., академік НААН України Кваша С.М.

7. Різне.

О. Барановська,
учений секретар

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)