На базі університету пройшов другий день Всеукраїнського освітянського форуму «Аграрна практика позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів: тенденції та перспективи»

12 жовтня 2017 року

     Форум надзвичайно актуальний, адже стосується аграрної галузі України, яка сьогодні найбільш динамічно розвивається і дає великі валютні надходження до бюджету країни. І її майбутнє залежить від того, як будуть працювати наші діти і якими вони будуть фахівцями, вітаючи учасників зауважив ректор університету Станіслав Ніколаєнко.

     Очільник вишу наголосив, що зі свого боку ми готові до співпраці і можливостей, які НУБіП відкриває перед молоддю безліч. Зокрема, підготовка фахівців ведеться за 31 бакалаврською і 75 магістерськими програмами, наразі в аспірантурі навчається 480 молодих науковців, успішно працює підготовче відділення. Університет чекає молодь, яка хоче навчатися.

     Директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Володимир Вербицький подякував за гостинність та з приємністю повідомив, що третій етап відділення «Агрономія» Малої академії наук пройде в НУБіП, на базі агробіологічного факультету.
      Наша мета познайомити учасників форуму з університетом і його агробіологічним факультетом, показати наші можливості для того, аби намітити шляхи подальшої співпраці, відзначив декан Віктор Забалуєв. Для цього організовані семінари-практикуми.

  

     Перший стосувався екологічного землеробства, селекції та насінництва. У його межах завідувач кафедри генетики, селекції та насінництва Віталій Жемойда познайомив з роботою колективу, який очолює та розповів про можливості лабораторії і наукові розробки.
     Про досягнення в галузі агрохімії та грунтознавства, перспективи підготовки фахівців цього напряму розповів завідувач кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва Анатолій Бикін.

  

    Останній, третій, семінар-практикум стосувався екобіотехнологій, переробки та стандартизації продукції рослинництва. Один з його модераторів завідувач кафедри технології зберігання, переробки та стандартизації продукції рослинництва Григорій Подпрятов провів екскурсію лабораторіями підрозділу та пригостив учасників продукцією, яка тут виробляється.

     Ще одним модератором цього семінару був завідувач кафедри екобіотехнології та біорізноманіття Микола Патика. Він, до речі, взяв участь і у роботі першого дня форуму, що проходив на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, де представив свій погляд на тенденції та перспективи аграрної освіти. А сьогодні приймав гостей та демонстрував можливості і потенціал кафедри, яку очолює.

  

Ірина Білоус

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій