Агробіологи – у числі переможців Студентської республіки 2017

9 жовтня 2017 року

     Ось і закінчилися 4 дні запеклої боротьби на Студентській республіці 2017, яка цього року проходила на базі Дзвінківського ННВЦ Боярської ЛДС. І команда агробіологічного факультету «Дикі перці», яку склали талановиті, спортивні, енергійні та драйвові учасники, а очолювала магістр Наталія Бабенко виборола в ній 2-ге місце.

     У перший день відбувалися змагання з перетягування канату. У них, завдяки зусиллям Іванни Яковінич, Олександра Коваля, Євгенія Буряка, Дмитра Ковальковського, Сергія Беззубого та Андрія Стельмащука «Дикі перці» вибороли перемогу. Щоправда, трішки понервувати нашу команду змусили суперники з ННІ лісового і садово-паркового господарства, з якими зустрілись у фіналі.
     Основні ж змагання розпочалися третього дня. І тут агробіологи були кращими у спортивній естафеті, де Дмитро Ковальковський та Єлизавета Костенко вибороли 1-ше місце, і футболі. Щоправда наші дівчата виступили дещо гірше і здобули третю сходинку.
     Показали себе непогано і у інтелектуальних іграх: Андрій Стельмащук зайняв 2-ге місце у «Мафії» та судоку.

     Із творчого боку проявила себе Людмила Комар, чий плакат виявився гідний срібла – 2-ге місце.
     І, звичайно, конкурс «Міс та Містер Студентської республіки», у якому Дмитро Ковальковський дістав титул «Містер Привабливість», а Людмила Комар – «Міс Екстравагантність».

     Ще одним безперечним здобутком команди стало те, що наш капітан Наталія Бабенко буде президентом «Студентської республіки 2018» у наступному році.

     Тож, команда «Дикі перці» достойно показала себе в усіх видах змагань і привезла чимало грамот та медалей, якими пишається агробіологічний факультет, але найкращою нагородою стали незабутні емоції, яких вистачить на цілий рік, та спогади на все життя.

Діана Максимчук, Ксенія Ближникова,
члени студентської організації агробіологічного факультету

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015